Přejít na obsah

Upc vs visty pomoc!!!


Návštěvník djpaja

Doporučené příspěvky

Návštěvník djpaja

Ahoj,mám problém který už reším poměrně dlouho.Vlastním notebook Acer s předinstalovaným operačním sytémem windows vista.Problém vzniknuk k připojování na internet,pádá několikrát za den píše omezené připojení.Přeinstaloval jsem ovladač,notebook byl znovu v servisu vše je ok vyjádření technika.Připojení na modem viz UPC nejde,pokud jste se někdo setkal s tímto problémem,čím by to mohlo být??? dejte mne vědět díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada.sp

Ten problém jsem také řešil na různých fórech cca. půl roku a nevyřešil jej a navíc po připojení z režimu spánku jsem se nepřipojil vůbec. Bohužel Visty museli jít z disku a teď jedu na XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl na notebooku windows vista ultimate x64 od vydání a problémy s tim nebyly nikdy, takže pochybuju, že by za to moh systém... nebude něco špatně v nastavení routeru?

kdo by se snad chtěl vracet k XPčkám, má lepší možnost... různě po internetu je k dispozici ke stažení release candidate verze windows 7, u aktuálního buildu 7127 sem si zatim žádnejch chyb nevšimnul a všechno maká, jak má... komu by vadila angličtina, může stáhnout build 7100 a doinstalovat si do něj českej jazykovej balíček... všechno je legálně zadarmo až do 2.3.2010...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle:

 

Dochází k pravidelnému odpojování mého počítače od sítě. 
Systém Windows může vypínat váš síťový adaptér, aby ušetřil energii. Vypněte možnost úspory energie ve vlastnostech síťového adaptéru (pouze u síťových adaptérů pro kabelovou síť):


1.  Otevřete ovládací panel Síťová připojení klepnutím na tlačítko Start, klepnutím na příkaz Ovládací panely, klepnutím na položku Síť a Internet, klepnutím na položku Centrum sítí a sdílení a potom klepnutím na odkaz Spravovat síťová připojení.

2.  Klepněte pravým tlačítkem myši na připojení a poté klepněte na příkaz Vlastnosti.  Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.

3.  Na kartě Sítě klepněte na tlačítko Konfigurovat.

4.  Na kartě Řízení spotřeby zrušte zaškrtnutí políčka Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie a pak klepněte na tlačítko OK.

 

http://windowshelp.microsoft.com/Window ... mspx#E3LAC

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...