Přejít na obsah

UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

prvě bych zkusil přes kontaktní formulář nebo telefonicky na kontaktcentrum :wink:

já napsal panu M., jestli bych se nemoh zapojit do testování 100M :lol: že bych v případě zájmu o tom moh napsat článek na gamepark... ten mi odepsal, ať mu dám číslo smlouvy a kontakt, tak sem mu to poslal a za chvíli mi odpověděl, že mě kontaktujou... :) nastala napínavá fáze čekání, protože sme si psali v pondělí a mně zavolali až dneska... sem si řikal, jestli nezapomněli nebo se na mě nevykašlali, ale pořád sem doufal, že se to jenom tak vleče, protože když sem dělal bububu na kontaktcentrum, že s nima končim, taky mi ženská zavolala až po tejdnu...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvě bych zkusil přes kontaktní formulář nebo telefonicky na kontaktcentrum :wink:

já napsal panu M., jestli bych se nemoh zapojit do testování 100M :lol: že bych v případě zájmu o tom moh napsat článek na gamepark... ten mi odepsal, ať mu dám číslo smlouvy a kontakt, tak sem mu to poslal a za chvíli mi odpověděl, že mě kontaktujou... :) nastala napínavá fáze čekání, protože sme si psali v pondělí a mně zavolali až dneska... sem si řikal, jestli nezapomněli nebo se na mě nevykašlali, ale pořád sem doufal, že se to jenom tak vleče, protože když sem dělal bububu na kontaktcentrum, že s nima končim, taky mi ženská zavolala až po tejdnu...

 

hm, já jsem u UPC už 15 let... to bych to mohl taky zkusit :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapojeno :lol: první testy - rychlosti přes FTP odpovídají, na speedtestu upload taky, ale download je už neměřitelnej... když sem u sebe doma poprvý v životě viděl upload 10 Mb/s, tak sem byl rád, že sedim, technik to hold musel ustát... :lol:

 

496317714.png

6w8arazl71pv0kkwdfhr.png

 

horší to bude s routerama, když sem zkusil test se svým Asus WL-520GC, stahování mi to ukázalo 50 Mb/s... ještě prověřim důkladně a otestuju, co na to wifi... :)

jen tak pro zajímavost, dostal sem ip adresu 94.113.153.103 a s ní upc ftp jede...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

No pěknéé!

 

Co více dodat, UPC opravdu dokáže 10Mb upload. :)

 

Jsem zvědav zda nakonec budou tarify do budoucna takto: 10/1, 30/3, 50/5, 100/10. :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pěknéé!

 

Co více dodat, UPC opravdu dokáže 10Mb upload. :)

 

Jsem zvědav zda nakonec budou tarify do budoucna takto: 10/1, 30/3, 50/5, 100/10. :?:

já sem hlavně zvědavej na to, jak to pojede, až to bude mít víc lidí... by mě zajímalo, jak by vyřešili situaci, když by se sešlo v jednom baráku / vchodu 10 lidí s Fiber 100...

no a co se týká parametrů tarifů, ty už sou asi jasný... co ještě jasný neni, kdy přesně se to dostane do prodeje a za kolik...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

no a co se týká parametrů tarifů, ty už sou asi jasný...

Můžeš prosím poreferovat jaké ty tarify by měly být? Nějak mi asi unikla informace o tomto. Jinak milerád si přečtu i onu recenzi na gameparku, pokud se tedy objeví.

 

BTW: Jak dlouho trvá fáze testování, speciálně pro tebe? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co se týká parametrů tarifů, ty už sou asi jasný...

Můžeš prosím poreferovat jaké ty tarify by měly být? Nějak mi asi unikla informace o tomto. Jinak milerád si přečtu i onu recenzi na gameparku, pokud se tedy objeví.

 

BTW: Jak dlouho trvá fáze testování, speciálně pro tebe? :)

no tarify budou takový, jak si psal... nikde sem o tom nic nečet, ale je na první pohled patrný, že budou chtít u všech tarifů zachovat poměr aspoň 10:1... navíc 30/1,5 by vypadalo skutečně dost blbě... :?

nějaká taková recenze v mým blogu na gameparku bude, pustim se do ní asi hned po tom, co dopíšu článek do HW & SW...

testování je zadarmo do září, v průběhu srpna by mi měli zavolat a domluvit se, jestli už u Fiberu 100 zůstanu nebo ne, takže teoreticky by se to mělo objevit pro veřejnost v září nebo v říjnu...

 

jinak tady přidávám screeny z rozhraní modemu, kterej je btw moooc hezkej... :lol: zajímavý je, že diody nejsou standardně žlutý, ale i oranžový a modrý... :)http://uloz.to/1948295/sbv6120e.rar

 

na telefon mám zatim používat původní modem, kterej mám zapojenej na splitteru, v novým ještě neni ta funkce aktivovaná...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...