Přejít na obsah

UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Tak nejspíš už je dostupný UPC Fiber Power 50 a 100 i v Příbrami. Usoudil jsem tak podle toho, že zde nedávno proběhlo posílení CMTS a už jsou tyto tarify u Příbrami v Dostupnosti připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
Návštěvník vatnajokull

Vždycky mě zajímalo, kdo a proč si pořizuje internet 100Mbit/s? Nedívejte se na mě jako na nějakého závistivce, jenom mě zajímá využití? Chápal bych to s vysokým uploadem, držet server, ale ten je u UPC mizerný, i u takhle velkých rychlostí.

 

Čilii existují možnosti, jak takto rychlý internet využít (a ještě více, jaký je jejich procentuální výskyt využití u vlastníků takto rychlého internetu? :))

 

PS: Možnost stahování, ehm, z kolika procent se může jedná o legální stahování? A zejména čeho? Nějaké OS Ubuntu, atp.? I když, stahování z úložišť je vlastně v tom našem rybníčku legální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Úplně přesně to nevím, ale možná je to ze stejného důvodu, jako jsem doma (myslím LAN) přešel postupně z 10 Mb na 100 Mb a nyní až na 1 Gb.

Taky by mi pro "komunikaci" mezi vlastními PC stačil 10 Mb, ale občas je to velký rozdíl, jestli čekáš míň než 10 sekund, nebo víc než 3 minuty.

 

Taky nestahuju, žádné 4 GB ISO soubory, ale i ty mnohem menší jsou přece jen rychlejší. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Já mám taky tychlost 100/100 sice od jiného poskytovatele a za dobrou cenu,také si nestěžuju na rychlost,ani v uploadu.

Každému prostě vyhovuje něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...