Přejít na obsah

UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

No kez by si mel pravdu u me tedy byli poprve taky dva,ted na reklamaci jen jeden.Jsem zvedavej jak to v Praze urychli kdyz vcera rikal ze mam rano merit,ze s tim Praha neco udela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kez by si mel pravdu u me tedy byli poprve taky dva,ted na reklamaci jen jeden.Jsem zvedavej jak to v Praze urychli kdyz vcera rikal ze mam rano merit,ze s tim Praha neco udela.

pokud tě to uklidní, taky mi to teď jede na ho*** :lol: víc jak 35/8 z toho nevytáhnu ani na ftp.upc.cz, tak sem jim napsal, kdyby o tom náhodou nevěděli... :) by mě zajímalo, k čemu sme to testovali a ladili celkem do detailu, když to teď vypadá takhle... :?

568743472.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Tak vzhledem k tomu že net už od UPC nemám tak je mi to jedno...mám net od NETBOXu a jsem spokojený.

Platím si rychlost 40/8 a mám tohle:

575509899.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to sde nekdo ma k nam do Plzne se takovy sluzby nedostanou my jsme tu pozadu ve vsem.Ja mam fiber 100 uz pomalu mesic a jen jeden den me to slo odpoledne 70 Mbps jinak stale 20 maximalne 30 mbps.Mit jinou alternativu okamzize od UPC mizim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak sem zase po čase oprášil premium účet na uloz.to a sosnul pár HD filmů, přitom se mi povedlo naměřit zajímavý výsledky... zároveň mě potěšilo, že router takový rychlosti zvládá bez problémů... :) jenom je divný, že na mirror.karneval.cz se mi při sosání iso souborů nikdy nepodařilo dostat přes +/- 96 Mb/s... že by to měli jenom na 100Mb lince? :? doufám, že tyhle hodnoty nejsou jenom chyba v měření...

 

130 Mb/s

pdb22tlwqenznkuuv4e.png

 

154 Mb/s

qn0lo9zga1jfxlrpww8p.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

mirror.karneval.cz urcite 100Mbit neni :)

wget http://mirror.karneval.cz/pub/opensuse/ ... 1-i586.iso

--13:13:04--

...

...

100%[=====================================================================================================>] 113,137,664 81.47M/s

 

13:13:06 (81.44 MB/s) - `openSUSE-NET-Build0331-i586.iso' saved [113137664]

 

81.44 MB/s = 651.52 Mbit/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...