Přejít na obsah

UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

hm, tak to mám taky, ale na WinXP to je bída...

 

2rohncx.png

2rhky6p.png

10i5gjp.png

72snf9.png

28gqlow.png

vo68oo.png

 

vim, že někde tady byl návod jak editovat registry, ale vůbec se v tom nevyznám a nehodlám si podělat systém..kdyby mi někdo to vysvětlil jednoduše..

 

jdu to ještě zkusit na Windows 7 jestli ta rychlost bude lepší...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychlost.cz nemá smysl řešit vůbec, tam je to mimo mísu úplně...

speed.io tak vysokej download změřit nedokáže, upload nestačí narůst a je konec testu...

speedtest.net dokáže naměřit maximální hodnoty 50 Mb/s spolehlivě, takže náš upload mu problémy nedělá, ale download už nedává... taky mi to tady ukazuje odezvu od 3 do 5 ms...

 

optimalizace přes registr se týká až rychlosti nad 96 Mb/s a to i u Windows 7...

pokud používáš jakýkoliv zabezpečení nebo router, to může výsledky testů taky ovlivnit...

 

zkus něco nauploadovat na ftp.upc.cz, aspoň 2x 100 MB najednou... stahovat můžeš několik iso souborů z mirror.karneval.cz, stačej 3 najednou...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil testy ve Windows 7 a je to lepší:

 

2h2jkgp.png

2igc708.png

2n6fdx4.png

29qiqfb.png

2vb0s51.png

2s8o46r.png

206gaqu.png

 

router nemám, mám na WinXP akorát Windows Firewall + NOD32 a na Win7 mám Windows Firewall + F-Secure 2009

 

zdá se ale, že na Windows 7 to jede jak má...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, jak mám teda sprovoznit těch 100Mb/s ? protože už i ve Windows 7 mi to jede jen 45Mb/s... nějakej lehkej návod ? docela mě to štve...UPC by to mělo lidem pak říct, že si musej hrát s Widlema aby to zprovoznili...nechápu to ale..včera mi to jelo a max a dneska nic..chjo

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows omezujou rychlost na 12 MB/s (tj. 96 Mb/s), s tim žádnejch 45 Mb/s nemá nic společnýho... chyba bude nejpíš na straně UPC, protože mně spadnul upload na 9 - 10 Mb/s, zkusil sem obnovit výchozí nastavení a restartovat modem, ale od tý doby mám 5 Mb/s... pořád ještě na to mají minimálně čtvrt roku, tak snad se jim to povede vyladit... :)

 

odkud že ty to seš, z Holešovic? jestli se mi to se*e kvůli tobě, tak si mě nepřej :evil::lol:

 

edit: tak upload se mi zase vrátil na 9 - 10 Mb/s... nic to ale nemění na tom, že nějakej problém tam je... :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows omezujou rychlost na 12 MB/s (tj. 96 Mb/s), s tim žádnejch 45 Mb/s nemá nic společnýho... chyba bude nejpíš na straně UPC, protože mně spadnul upload na 9 - 10 Mb/s, zkusil sem obnovit výchozí nastavení a restartovat modem, ale od tý doby mám 5 Mb/s... pořád ještě na to mají minimálně čtvrt roku, tak snad se jim to povede vyladit... :)

 

odkud že ty to seš, z Holešovic? jestli se mi to se*e kvůli tobě, tak si mě nepřej :evil::lol:

 

edit: tak upload se mi zase vrátil na 9 - 10 Mb/s... nic to ale nemění na tom, že nějakej problém tam je... :?

 

to mě rozesmálo :lol: nn, naštěstí Troja lol...

 

nicméně to dnes jede nějak pomaleji no...aspon nejsem sám.. to budou ty podělaný bouřky..mě kvuli ní vypadl na hodinu analog...naštěstí..mám i digitál :lol:

ale jako, zatim mi modem nevypadnul..jen rychlost kolísá..ale jak říkáš..nějaký 3-4 měsíce je ještě času dost..pamatuju si, že zpočátku digitál taky nejel uplně správně a dneska to je ok..uvidime no.. ale faktem je, že ve Windows 7 mi ten net jede trochu rychleji.. xD

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě rozesmálo :lol: nn, naštěstí Troja lol...

 

nicméně to dnes jede nějak pomaleji no...aspon nejsem sám.. to budou ty podělaný bouřky..mě kvuli ní vypadl na hodinu analog...naštěstí..mám i digitál :lol:

ale jako, zatim mi modem nevypadnul..jen rychlost kolísá..ale jak říkáš..nějaký 3-4 měsíce je ještě času dost..pamatuju si, že zpočátku digitál taky nejel uplně správně a dneska to je ok..uvidime no.. ale faktem je, že ve Windows 7 mi ten net jede trochu rychleji.. xD

tak troja dokonce, ještě blíž, hm... :twisted:

až bude mít 100/10 pár desítek lidí jenom tady na sídlišti, to bude síla... :roll:

 

sotva sem to dopsal, restartoval se mi modem, ale upload to nevyřešilo :(

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě rozesmálo :lol: nn, naštěstí Troja lol...

 

nicméně to dnes jede nějak pomaleji no...aspon nejsem sám.. to budou ty podělaný bouřky..mě kvuli ní vypadl na hodinu analog...naštěstí..mám i digitál :lol:

ale jako, zatim mi modem nevypadnul..jen rychlost kolísá..ale jak říkáš..nějaký 3-4 měsíce je ještě času dost..pamatuju si, že zpočátku digitál taky nejel uplně správně a dneska to je ok..uvidime no.. ale faktem je, že ve Windows 7 mi ten net jede trochu rychleji.. xD

tak troja dokonce, ještě blíž, hm... :twisted:

až bude mít 100/10 pár desítek lidí jenom tady na sídlišti, to bude síla... :roll:

 

sotva sem to dopsal, restartoval se mi modem, ale upload to nevyřešilo :(

 

ještě blíž jo? Copak, bydlíš v blázinci :lol: ?

 

nj, to bude hodně zajímavý...bud to pojede pak pomalu a nebo vůbec :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...