Přejít na obsah

Problém s HBO HD na Handan 7000 HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Ad "Slabý zvuk u HBO" - nevím jak u Handanu ale na TV lze předvolit preferovaný zvuk. Takže pokud lze,tak předvolit na Handanu CZ 2.0. Zřejmě máte zap. DD 5.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw

Vám jdou zapnout titulky standardně u HBO nebo HBO HD nebo jak to je ? Mně, když přepnu kanál nabídky do anglicky audio a dám titulky české, tak se mně nikdy žádné titulky nezobrazily. U HBO 2 nejde ani přepnout čeština do angličtiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je nějaký tajný hmat nebo chvat, který 7000HD donutí zobrazit titulky? Díval jsem se před chvilkou na Lost na AXN a na 7000HD nebylo po titulcích ani stopy - a Handan 6000 DVR je nahrál a dokonce i při přehrávání zobrazil - sice se moc netrefil do správného času, ale produkty Handanu vedou člověka ke skromnosti, takže mu stačí i málo :-)

 

Samozřejmě jsem zkusil tlačítko pro zobrazení titulků, zkusil jsem volbu "Žádné" i "Čeština", ale nic z toho nevedlo k cíli - takže problém s titulky není jen na HBO HD.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...