Přejít na obsah

Problémový kanál 418


Návštěvník patriot8891

Doporučené příspěvky

Návštěvník patriot8891
fungují ty oddělovače s internetem? . . . co sem tak hledal většina má velký útlum směrem ven

 

Na účastnické zásuvce mám 2 přípojky. Z jedné je veden signál do televizí a STB a z druhé vede kanál do modemu. Připojoval jsem galvanický oddělovač pouze na větev k televizím. A tak moje odpověď je: nevím, nezkoušel jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten valecek je horni propust nad 50 MHz, odfiltruje vsechny signaly do 50 MHz,

pouziva se kvuli ruseni digitalu zpetnym kanalem internetu, ktery vysila na techto nizkych kmitoctech, dava se ale jen tam kde neni "internetova" zasuvka se tremi vyvody (TV/R/NET), v tech uz je to osetrene.

Vetsinou se ty filtry ale davaji do venkovnich rozvodnych skrini.

 

Jinak STB Handan CV-5000 jsou 2 typy, jeden ma oznaceni iL (nema RS232 vystup) a tento typ ukazuje uroven signalu maximalne zhruba 60 %, ten druhy typ bez iL ukazuje az okolo 90%,

takze pozor na to.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník patriot8891

Jinak STB Handan CV-5000 jsou 2 typy, jeden ma oznaceni iL (nema RS232 vystup) a tento typ ukazuje uroven signalu maximalne zhruba 60 %, ten druhy typ bez iL ukazuje az okolo 90%,

takze pozor na to.

 

No já budu mít asi ten bez RS232 výstupu. Teď nejsem doma, tak to nemůžu ověřit. Ale byl jsem u sousedů o patro níž a ty mají úroveň signálu na 66 % se stejným STB.

 

Ještě otázka k účastnický zásuvce. Mohu jako uživatel si sám vyměnit zásuvku s 2 vývody za zásuvku se 3 vývody?, nebo by bylo dobrý zásuvku odstranit úplně (kvůli útlumu).

 

Může technik od UPC říct, že je vše v pořádku, když digitální televize jde bez problémů, bez galvanického oddělovače, ale s ním jsou čtverečky? Myslím, že ano. To by mi tedy byl galvanický oddělovač na 2 věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může technik od UPC říct, že je vše v pořádku, když digitální televize jde bez problémů, bez galvanického oddělovače, ale s ním jsou čtverečky? Myslím, že ano. To by mi tedy byl galvanický oddělovač na 2 věci.

 

galvanický odělovač je nutnost, bez něho to dělá strašnej bordel, protože potenciál země stínění kabelovky je úplně jiný než máš v bytě . . . já sem to vyřešil kondíkem těsně před zásuvkou (na přívodu), střed koaxu bude oddělenej zřejmě přímo v zásuvce kde jsou nějaké filtry a přepěťovka, tam není potřeba dávat extra kondík

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Tomus promiň, ale to snad nemyslíš vážně. Z vlastní nedávné zkušenosti vím, že Ti namluví ledaco a výsledek 0. Přišel jeden a řekl, že to musí udělat někdo kdo má lepší měřák. Přišel druhý s lepším měřákem a údajně vše je v pořádku signál silný a chybovost žádná. Pak tu byl ještě další a ten zase tvrdil, že signál zesílí. Tak komu máš vpak věřit. Pouze kryjí problémy UPS a hlavně výsledek. Takřka není den aby něco nešlo. Naposledy včera CT1,2,Nova a další kanály cca 10 minut výpadek. Tak k čemu je tahat domů když nic nevyřeší. Za to, že jim platím cca 40K ročně by si měli dát více záležet. V momentě kdy tu budu mít satelit nebo jiného poskytovatele tak jdu kompletně pryč. A upřímně je mi líto těch, kteří jinou možnost nemají. Ono totiž UPC s námi jedná jako s rukojmím a ne jako se zákazníkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...