Přejít na obsah

Vrácení třetího setoboxu


Návštěvník pepoš

Doporučené příspěvky

Yoky, on tu někdo lamentuje? Zatím ses tady rozpovídal jen ty a podle dikce bych čekal ve tvé občance příjmení Malina :-)

 

Neříkám, že mi musí nové VOP dát pod nos, nicméně musí mi říct, že je jejich změna, abych mohl na jejich změnu reagovat buď souhlasem a nebo ukončením smlouvy - jinak jaksi tvoje zákonné konstrukce postrádají smysl. Kolik semestrů práva máš za sebou?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Zbytečně rozebíráš to co už Ti tady leckdo řekl. Přečti si zákon a pak dělej chytrého. Opravdu opakuješ stále to samé dokolečka. Nemáš pravdu a když si myslíš , že jsi v právu tak si stěžuj. Tohle je naprosto zbytečné myslím že jsou zde důležitější temata než tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

A když už jsi tak chytrý tak agumentuj literou zákona, jinak na rozdíl od tebe jsem už dlouhou dobu JUDr. a v téhle oblasti obchodního práva dělám cca 12 let. Tak přestaň prudit a zkus se podívat jen do právní legislativy pro střední školu tam základy najdeš a nebudeš tu dokolečka opakovat Tvé pocity. Řeš to jinde tedy s UPC a ne tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda, to je smršť :-) Něčím jsem se tě dotknul?

 

Čili - pokud to chápu dobře - tvoje pocity tady místo mají, moje ne. Pozoruhodné.

 

Nicméně po prozkoumání všech doručených dokumentů ať již v písemné a nebo elektronické formě konstatuji, že jsem o změně VOP UPC informován nebyl. Nevím, co bych k tomu ještě dodal, ale dvanáctiletému obchodnímu JUDrovi by to jasné být mohlo.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Nemám rád když mne chce někdo zvláště pokud je to takto anonymně srovnávat s někým. Dále pokud nesouhlasíš s mým výkladem tak normální argumentace je, pokud je podložena fakty, tedy v tomhle případě peragrafy, judikáty, nálezy NS a pod. V právním světě argumentace typu já si myslím, nebo mělo by je tak akorát na dvě věci. Jinak Ti přeji aby si ve sporu s UPC uspěl určitě do něj půjdeš soudě dle Tvé argumentace. Já nikoho k nikomu nepřirovnávám ani nečiním to co by zavdalo příčenu ke snižován lidské důstojnosti. a toto žádám i u druhých. BTW pan Malina ví o právu asi jen to nejzákladnější, konec konců není to jeho doména.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Probůh, v životě bych nechtěl snižovat něčí důstojnost, ale tvůj pohled na věc je tak silně jednostranný, až se dostává na hranici mého chápání.

 

Od začátku neříkám nic jiného, než že informace o změně VOP mi žádným způsobem nedorazila, nic víc - za to jsem se dočkal řady nevybíravého upozorňování jak moc prudím.

 

O žádném sporu s UPC neuvažuji, protože jaksi s ohledem na podstatu problému to nepovažuji za něco, co by mělo minimální smysl.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, konečně se dostáváme na rozumnou úroveň.

 

Jde mi v podstatě o to, že pouhé umístění nějakého dokumentu na internetu lze těžko považovat za náhražku informování. Očekával bych nějakou zprávu o tom, že k tomu došlo - protože tím totiž dostávám právo se k novým VOP vyjádřit - buď souhlasit a nebo odmítnout a vypovědět poskytované služby.

 

Zazněla tady informace, že je to napsané na papírové faktuře - ok, ale tu řada zákazníků nedostává. Můžou to poslat mailem (stejně jako spoustu jiných nedůležitých informací, které poslat umí). Můžou to poslat dopisem (stejně jako posílají nabídky na další služby).

 

Poměrně zajímavé by bylo posoudit co je "zveřejnění" - je to nahrání nějakého dokumentu kamsi na web a nebo je to sdělení zákazníkům, že někam na web byl nahrán nějaký dokument?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Stanislav Macek
3x karta

je jedno v jaké kombinaci

 

viz

http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-mo ... pt-cxv.htm

 

Od: Václav Friedrich (2009-03-07 19:55:35)

 

Vážení přátelé, tenhle dotaz byl už na Vašich stránkách položen nejednou, ale bez konkrétní odpovědi (ten můj je stále neodpovězen na stránce Smart karty CONAX). Většina Vašich stávajících nebo potenciálních klientů užívá kabelovou televizi od UPC. Bohužel tato firma je na informace rovněž skoupá a občas ve svých tvrzením rozporuplná. Jako hlavní dodavatel STB pro firmu UPC možná znáte odpověď, a proto se - nejen za sebe - ptám znovu: Kolik smart karet mohu provozovat na jednu smlouvu na kabelovou televizi od UPC? Je to nějak omezené? Děkuji za odpověď.

 

 

Re: Počet karet od UPC

Od: Petr Hejduk (2009-03-09 13:34:06)

 

Dobrý den, na jednu smlouvu od UPC můžete využívat až 3 Smart karty.

 

Tak tohle se mi vůbec nelíbí. Mám 1x Handan 5000, 1xtelevizi SONY+modul CA a 1 karta a nyní když si zakoupím Tecnisat Digicorder HD K2, znamená to, že mám do něho nárok už jen na 1 kartu UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...