Přejít na obsah

Tarif basic


Návštěvník kros74

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema
to asi těžko... :shock: to de přes upc modem...

 

No a když ten telefon odpojím od modemu a připojím k mému routru, tak se do jeho konfigurace nedostanu? To maj zaheslovaný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

No musí se nastavit účet pro FAYN. To je jednoduché pokud mi to telefon dovolí.

Netuším jestli to svoje zařízení UPC nemá nějak blokováno.

Přespokládám že se jedná o klasický VoIP telefon.

 

Konfigurace pro FAYN je zde:

http://www.fayn.cz/pece-a-podpora/navody-a-nastaveni/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

A není to třeba tím, že místo klasického kabelového modemu dá UPC nějakou VoIP bránu a na ní se pak připojí "obyčejný" telefon ?

To by pak bylo veškeré nastavení v tom modemu a tam by to mělo UPC zajisté zabezpečeno "z druhé strany".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak teda si myslim, že by úplně stačil jeden tarif bez paušálu (za korunu) a bez volnejch minut...

když nad tim tak uvažuju, asi přejdu na basic... měsíčně prokecáme na pevný linky do 30 minut, na mobily tak 10, ale ty stejně nejsou v ceně... za rok dám na měsíc kredit 50 a pak zase na rok basic...

Proč každý rok přecházet z jednoho tarifu na druhý.Já jsem na Basicu už asi 3 rok po sobě.Vždy,když končí 1 letá smlova na tarif Basic zavolám na infolinku a vysvětlím jim,že zas tolik neprovolám,aby se mě vyplatil tarif KREDIT 50 a než jeden den vypovědět Basic a druhý den si ho znovu objednat je lepší,když mě ho prodlouží na další 1 rok.Ušetří se nejen papírování,ale i výjezd technika.Zatím to vždy pochopily a smlouvu prodloužily.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč každý rok přecházet z jednoho tarifu na druhý.Já jsem na Basicu už asi 3 rok po sobě.Vždy,když končí 1 letá smlova na tarif Basic zavolám na infolinku a vysvětlím jim,že zas tolik neprovolám,aby se mě vyplatil tarif KREDIT 50 a než jeden den vypovědět Basic a druhý den si ho znovu objednat je lepší,když mě ho prodlouží na další 1 rok.Ušetří se nejen papírování,ale i výjezd technika.Zatím to vždy pochopily a smlouvu prodloužily.

snad to tak bude fungovat i za rok, pokud se něco nezmění 8) ale stejně by mohli mít jenom jeden tarif...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...