Přejít na obsah

Tarif basic


Návštěvník kros74

Doporučené příspěvky

Návštěvník kros74

Pred mesicem me skoncilo rocni obdobi kdy jsem mel tarif basic za 1kc.Automaticky me po skonceni tohoto obdobi zacali uctovat 220kc mesicne.Chtel jsem znova objednat basic za 1 kc,ponevadz ho ted znova nabizej.Kdyz jsem volal na klientske centrum tak me bylo receno ze to nelze.Mate nekdo s timto zkusenosti?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen
a nebo dát výpověd a po měsíční výpovědní lhůtě znovu objednat.měl by si to dostat opět za 1kč

 

Kredit 50 je výhodnější, obsahuje 100 minut zdarma do pevných sítí ostatních operátorů v ČR. Pokud provolá měsíčně mimo síť UPC těch 100 minut, tak ušetří cca 50 Kč na hovorném! V každém případě ale doporučuji pečlivě hlídat faktury za telefon, protože se často stává, že účtují všechny hovory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Normálně jsem podal výpověď, s odůvodněním, že nechci platit paušál - a světe div se, období za korunu mi prodloužili o celý rok!!! Maximální spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Kema

Dobrý den.

 

Já jsem z těch jejich telefonních tarifů trochu (více) zmaten.

Zde mají v nabídce několik tarifů:

http://www.upc.cz/telefon/

 

Koukám že všechny tarify mají stejné ceny za volání.

Vůbec jsem nepochopil proč bych si třeba měl kupovat tarif Kredit 200, kde je pouze 50 volných minut, když si mohu vybrat levnější Kredit 50, kde je 100 volných minut.

V tom bude nějaký háček, ale já nevím jaký.

Kdyby byly aspoň ceny za hovory rozdílné, ale ať koukám jak koukám tak jsou všechny stejné.

Vy se v tom někdo vyznáte?

Co když si objednám ten Basic a před uplynutím jednoho roku smlouvu na telefon zruším a třeba za další dva měsíce zase objednám na rok Basic za korunu. To by mi prošlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak teda si myslim, že by úplně stačil jeden tarif bez paušálu (za korunu) a bez volnejch minut...

když nad tim tak uvažuju, asi přejdu na basic... měsíčně prokecáme na pevný linky do 30 minut, na mobily tak 10, ale ty stejně nejsou v ceně... za rok dám na měsíc kredit 50 a pak zase na rok basic...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těch 50 minut je ale na mobily, v ostatních případech de o pevný linky, dažší tariy mají víc volnejch minut...

 

Aha. Tak toho jsem si nevšiml. Děkuji za vysvětlení.

A když bych si vzal na rok ten tarif BASIC se šňůrovým telefonem Siemens, mohl bych si ho překonfigurovat pro FAYN ? Mám tam předplaceno ještě z loňského roku asi 5 stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...