Přejít na obsah

Není UPC jako UPC!


Návštěvník Dragokazov

Jste spokojeni s rychlostí připojení u českých ISP?  

35 hlasů

  1. 1. Jste spokojeni s rychlostí připojení u českých ISP?

    • Ano
      19
    • Ne
      16

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

Rozhodl jsem se, že si projdu stránky UPC jiných zemí a nestačil jsem se divit..

Upc.nl nabízí až 120Mbps / 10Mbps

"Download snelheid 120 Mbps, tot 5 x sneller dan ADSL Upload snelheid 10 Mbps"

Upc.pl nabízí maximum pouhých 20Mbps ale zato upload 2Mbps.

Upc.hu nabízí také 20Mbps download ale upload dokonce 3Mbps.

Upc.ro nabízí také 20/2.

Upc.at nabízí 30/2

A nakonec Upc.ie nabízí 20/1,5.

No nevím jestli se to zdá pouze mi, ale UPC se snaží prostě všude zákazníky oškubat a dát jim pouze minimum podle konkurence.. Upc.nl je toho krásným příkladem stejně jako to, že jiní menší poskytovatelé např jeden tady v Ostravě může poskytovat klidně 50/6 Mbps za ceny srovnatelné s UPC a žádné tech. problémy z toho nemají.

Dále mě zaráží fakt, že máme nejnižší rychlost uploadu a technici prostě tvrdí, že síť resp. modem více nezvládne... zajímavé, ale když se spletou a zapojí něco špatně tak hned můžu mít upload přes 3Mbps i přes to, že to prostě možné neni..

Přál bych si aby konečně do Čr přišel nějaký kvalitní poskytovatel který by tady vytlačil rychlosti a cenny na srovnatelné se zbytkem vyspělého světa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint

hoy, jsem taky z ostravy a neak mi unikl ten poskytovatel 50/6 :) Neces hodit link na neho ? nebo nazev ? Rad bych na to koukl, pac si taky myslim ze si za tech 800,- delaj co chtej... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Jen taková poznámka to co nabízí UPC.nl 120M je pouze v určitých lokalitách, neplatí to pro všechny zákazníky.

 

Mimochodem nebylo by špatné dodat ještě ceny, za které to UPC v zahraničí poskytuje.

 

Jinak díky Ti za iniciativu.

A co dodat, zda jsem či nejsem spokojen?

Ber to tak, mohlo by to být lepší, ale i horší. UPC má jedinou potencionální konkurenci pouze v O2. A jak tu někdo zmínil to je stejná verbež, nehledě na to, že technologie ADSL je v ČR trochu pozadu.

 

/Osobně za dob Karnevalu bylo lépe, ale internet mi jede jak má (stabilně s minimem výpadků), takže nemám důvod si stěžovat a co se týče rychlostí? Myslím si, že rychlosti jsou dostačující alespoň v dopředném směru. Na uploadu je stále ještě co zlepšovat.

 

Abych odpověděl na otázku: ANO. (ne 100%, ale jsem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Takze klasika: UPC je nejhorsi firma na svete s nejhorsimi sluzbami a nejpomalejsim internetem. Nekdo vas nuti pouzivat jejich sluzby? K cemu mi bude 120 Mb/s internet? Uz je to ohrany, dejte tam jinou desku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
UPC je nejhorsi firma na svete s nejhorsimi sluzbami a nejpomalejsim internetem. Nekdo vas nuti pouzivat jejich sluzby? .

 

Jak se to vezme:

 

1.) Uznej, že nějaké věci by jsi na UPC milerád změnil.

2.) Nikdo tu přeci neříká, že UPC je nejhorší ISP.

3.) Malý seznam, jak si stojí UPC v jiných zemích není občas špatné vytvořit. Co myslíš?

4.) Ano, je to stále to samé dokola. Člověk je tvor, co stále něco musí řešit, jinak by byla nuda, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
Mimochodem nebylo by špatné dodat ještě ceny, za které to UPC v zahraničí poskytuje.

 

 

Ceny jsem nepsal úmyslně protože podle toho si tady někdo řekne že tam mají levný nebo drahý net ale už lidi nedomyslí jaké jsou příjmy v těch zemích takže myslím, že velký význam by ty ceny stejně neměly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Na takovou otázku se velmi těžko odpvídá..

S pokojenost s rychlostmi českých ISP?

Taková Poda má hezké rychlosti, hlavně na optice. No a jiní ISP mají příšerné rychlosti.

A hlavně se bojím, že by to někdo mohl vztáhnout k mému ISP, tedy k UPC, a to bych byl opravdu nerad. Nakonec by to mohlo vyznít, že jsem s UPC spokojený.

Pro mne není důležitá jen rychlost, ale i kvalita a cena. A protože se jedná o obchod, tak i vztah k zákazníkovi a ten u UPC silně pokulhává.

Před UPC jsem měl samozřejmě Karneval a před tím BlueTone od ČRa, a to bylo něco úplně jiného. Samozřejmě jiná doba (dávno) a jiná rychlost (nižší) a jiná cena (vyšší). Ale rozhodně taky byla jiná komunikace mezi ISP a spotřebitelem. Vždy jsem dostal dopředu hlášení, že dojde v době od do k výpadku, že mění ten a ten prvek, a že se velmi omlouvají za způsobené komplikace. To od UPC člověk asi jen tak neuslyší. Výpadků mraky a do schránky nepřijde omluva s vysvětlením ani náhodou.

Tak mi řekněte jak s takovým názorem mám odpovědět na dotaz ohledně spokojenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Tak mi řekněte jak s takovým názorem mám odpovědět na dotaz ohledně spokojenosti?

Zřejmě negativně, pokud vyžaduješ na ISP komunikace jako jeden z nejpřednějších faktorů.

Osobně mám na věc stejný pohled, ale nestěžuji si. Pokud by nastaly problémy ze strany mého IISP UPC, dopadlo by mé hlasování jinak.

Položená otázka se týká všech ISP v ČR:

S tím je to horší, nemohu porovnávat kvalitu ostatních ISP, protože na to nemám žádná podložená fakta.

Celkově kvalita ISP zaostává v ČR oproti konkurenci v západních zemích. Ale trend se zlepšuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...