Přejít na obsah

Není UPC jako UPC!


Návštěvník Dragokazov

Jste spokojeni s rychlostí připojení u českých ISP?  

35 hlasů

  1. 1. Jste spokojeni s rychlostí připojení u českých ISP?

    • Ano
      19
    • Ne
      16

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaH
No nevím jestli se to zdá pouze mi, ale UPC se snaží prostě všude zákazníky oškubat a dát jim pouze minimum podle konkurence..

 

A co je na tom divneho? Ty taky dobrovlne pobiras minimalni mzdu? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Janinka
Rozhodl jsem se, že si projdu stránky UPC jiných zemí a nestačil jsem se divit..

Upc.nl nabízí až 120Mbps / 10Mbps

"Download snelheid 120 Mbps, tot 5 x sneller dan ADSL Upload snelheid 10 Mbps"

Upc.pl nabízí maximum pouhých 20Mbps ale zato upload 2Mbps.

Upc.hu nabízí také 20Mbps download ale upload dokonce 3Mbps.

Upc.ro nabízí také 20/2.

Upc.at nabízí 30/2

A nakonec Upc.ie nabízí 20/1,5.

No nevím jestli se to zdá pouze mi, ale UPC se snaží prostě všude zákazníky oškubat a dát jim pouze minimum podle konkurence.. Upc.nl je toho krásným příkladem stejně jako to, že jiní menší poskytovatelé např jeden tady v Ostravě může poskytovat klidně 50/6 Mbps za ceny srovnatelné s UPC a žádné tech. problémy z toho nemají.

Dále mě zaráží fakt, že máme nejnižší rychlost uploadu a technici prostě tvrdí, že síť resp. modem více nezvládne... zajímavé, ale když se spletou a zapojí něco špatně tak hned můžu mít upload přes 3Mbps i přes to, že to prostě možné neni..

Přál bych si aby konečně do Čr přišel nějaký kvalitní poskytovatel který by tady vytlačil rychlosti a cenny na srovnatelné se zbytkem vyspělého světa :)

 

a nemyslíš si, že to závisí právě na tom zahraničí, které určuje, kolik peněz budou investovat do technologie v nějaké malinkaté ČR?

mimochodem jsem kdesi v MHD zaslechla, že co nevidět bude i u nás 100/10 a 50/5 .... tak jsem zvědavá 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

To není o tećhnologiích ty by byly.. je to celé o tom že když jsou u nás úplatní všichni asi i antimonopolní úřad tak pak bohužel není konkurence a můžou mít ceny a služby jaké chcou a stejně si to lidi budou muset koupit.. Vezměme si třeba SK to není nijak extra velká země ALE je tam slušná konkurence (orange) tak se i ostatní musí podle toho chovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...