Přejít na obsah

Slabý (tichý) zvuk u HBO HD


Návštěvník mir69

Doporučené příspěvky

Návštěvník mir69

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali má také někdo mnohem slabší (tišší) zvuk u programu HBO HD. Mám od UPC Handan CV-7000HD, a při přepnutí z jiného programu je zvuk sotva slyšet, musím ho dát až o 50-75% hlasitěji. STB je do tv připojen přes HDMI kabel. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali má také někdo mnohem slabší (tišší) zvuk u programu HBO HD. Mám od UPC Handan CV-7000HD, a při přepnutí z jiného programu je zvuk sotva slyšet, musím ho dát až o 50-75% hlasitěji. STB je do tv připojen přes HDMI kabel. Děkuji.
Ten problém mám taky,Handman 7000 HD televize Sharp připojeno přes HDMI kabelem HAMA.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tak... musim si pomoct jeste zesilovacem, jinak neni skoro slyset. Jakmile ale film skonci a HBO nahodi ukazky, tak je zvuk ok, tedy v pripade, ze jej nestlumite, tak ohluchnete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Ano, přesně tak, poté je již zvuk ve stejné hladině jako ostatní kanály. Snad nám to nějaký odborník vysvětlí, proč tomu tak je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

U mne lokalita Praha TV So 40W4000 a 32W4000 moduly CAS7 zvuk AC3 hlasitost ta samá jako u ostatních kanálů. Ale parkrát se mi stalo na Filmboxu HD, že bnebyl skoro zvuk slyšet a tak jsem zavolal na technickou podporu a najednou to šlo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...