Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

ANO nam take dnes kostickuji programy a to cca od vcera od 20hod , ČT24 se me dnes sekala treba i na 2 minuty

 

Už mně dochází trpělivost za 1200Kč,kvalita nic moc.Uvažuji že zruším UPC a přejdu na satelit .Nové programi od UPC nikde a cena vysoká.SKILINKje lepší cenou a kvalitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já spíš uvažuju o Spray TV, ale vadí mi tam absence Novy Sport, pokud jí tam přidají, tak se UPC může s tou jejich kabelovkou... (výhled na vysílač snad máme a pokud ne, tak ze střechy, ale to by byl menší problém)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No poprvé za dobu co jsem u UPC ( již od Kabel netu) začínám zvažovat , že se rozloučím. Za poslední 14 dní jsem tu měl 2 x techniky a problém nezjistili, vpondělí přijdou znovu. Někdy to opravdu nestojí za nic. Jak jsem tak koukal tak mým zájmům by lépe vyhovoval Sky link nebo Spray TV. UPC platím za služby přes 3K měsíčně a začínám být nespokojený. Žádný pořádný kanál ve výhledu, informace takřka žádné a kvalita letí směrem dolů. A sliby těšte se možná bute mít 4 nové kanály a jestli to budou slátaniny typu Fashion, MTV a pod. Už nyní se mi zdá, že ta mrňavá konkurence je programovou skladbou na tom lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...