Přejít na obsah

Office Outlook 2003


Návštěvník Mysak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

2esquire:

Díky tak jsem to právě vyzkoušel a opravdu to funguje bez zadaného účtu. Vyzkoušeno v kombinaci pop3: pop.atlas.cz a smtp: mail.karneval.cz i smtp.upcmail.cz.

Pamatuji si, že jsem s tím, ale měl problém a proto jsem tam postupně dodával cislosmlouvy a od loňska i cislosmlouvy@karneval.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny. Je to tu asi staré, ale už začínám být zoufalý... Do teď mi Outlook 2003 šlapal, jako hodinky. mám mail ***@tiscali.cz

POP3.tiscali.cz

SMTP.upcmail.cz

 

Donedávna právě fungovalo. Ale pak to přestalo a hlásí chybu smtp serveru. Zkusil jsem psát přes ten jejich ******* dotazník, jak slibují, že do 48 hodin odpoví. neodpověděli ani po půl roce na 17 dotazů. Na jejich help lince mi sdělil, že mám použít smtp.dkm.cz, ale nefunguje ani to. Nemá někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict kde je chyba, ja pouzivam smtp.upcmail.cz a funguje vpohode, smtp.dkm.cz by take melo fungovat.

 

Jinak pokud pouzivas pripojeni k netu od UPC, tak je pravdepodobne ze ti jiny SMTP server nepojede a to z toho duvodu ze kazdy operator si svuj SMTP server chrani pred pouzivani uzivatelu z cizich siti - kvuly rozesilani spamu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Jinak pokud pouzivas pripojeni k netu od UPC, tak je pravdepodobne ze ti jiny SMTP server nepojede

 

nic takoveho nepozoruju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

Sakra, co to dneska je, že mi nejdou odeslat žádný maily. Vždy se mi vrátí zpráva:

 

Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

 

Předmět: FW: Pokus

Odesláno: 25.1.2010 10:21

 

Tito příjemci nebyli zastiženi:

 

'tady je adresa příjemce' dne 25.1.2010 10:21

552 5.2.0 ZlLg1d09t4QtWhV03lLizw automated process detected unsolicited content

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

taky mam od vcerejska stejny problem.

Pouzivam mailovy program BAT a nebo Outlook, protoze mam ucty na ruznych serverech - mam SEZNAM a VOLNY

nic sem nemeil a najednou mi nejde odesilat z mailu VOLNY - jinak vse prijima. Vyzkousel sem smtp.volny.cz , smtp.upcmail.cz a kde co a stejne to neposle nic

protim SEZNAM maily mam nastavene pres SMTP.UPCMAIL.CZ a ty prijimaji i odesilaji v pohode

 

v logu programu BAT pak najdu toto :

 

27.1.2010, 18:18:18: SEND - Odesílají se připravené zprávy. Počet zpráv: 1

27.1.2010, 18:18:19: SEND - Spojení se SMTP serverem úspěšně navázáno

27.1.2010, 18:18:19: SEND - Odesílá se zpráva pro "urban.ivo1@seznam.cz"

27.1.2010, 18:18:20: SEND - Poslední prováděná adresa byla:

!27.1.2010, 18:18:20: SEND - Zpráva nebyla odeslána. Hlášení serveru - 5.1.1 recipient rejected 213.220.200.223 is in RBL

!27.1.2010, 18:18:20: FETCH - Spojení se serverem se rozpadlo (poslední odeslané příkazy byly: "RCPT TO:", "RSET")

!27.1.2010, 18:18:20: FETCH - Spojení se serverem se rozpadlo (poslední odeslané příkazy byly: "RSET", "RSET")

27.1.2010, 18:18:20: SEND - Spojení ukončeno. Počet odeslaných zpráv: 0

27.1.2010, 18:18:20: SEND - Některé zprávy nebyly odeslány - zkontrolujte komunikační protokol účtu

 

IP adresa je moje IP adresa

mate tucha v cem je problem - diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Zabanovaná IP adresa... doporučuju

 

http://www.dnsbl.info

 

a do kolonky zadat tvou IP - následně se dozvíš, v kterým blacklistu je tvá IP pozitivní a taky jak se dostat ze seznamu pryč. Pokud nebude tam a stále je to pozitivní, tak zkusit vyhledat pomocí jiné databáze...

 

Většinou se tam dá dostat během hodinky, pokud máš zavirovaný počítač. Některé blacklisty si klidně bloknou celý rozsah 89.102.0.0 a 89.103.0.0 - - každý slušný SMTP však na tyhlety ohled nebere.

 

Ještě poznatek - UPC má docela solidně rozsáhlý seznam zabanovaných IP. Tuhle se mi po restartu modemu změnila IP a byla pozitivní na dvaceti blacklistech, tak změna Mac adresy a myslím až čtvrtá nebo pátá přidělená IP byla v pořádku.

Tohleto UPC moc ošéfované nemá no, klidně člověku, který se stará o svůj systém a vyplázne batoh za různé antivirové pomůcky přidělí IP, na které byl den předem nějaký prolezlý počítač, jehož uživatel odesílal 24 hodin denně spamy na všechny strany světa :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...