Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

pocital jsem to a sekne se mi to i na 10 sekund....Muze to kazit i televizi takove sekani??Mam ted novou za 35tis. a tak mam strach....

 

televizi to kazit nemůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejny problem v Ove. Taky rekl bych posledni cca 3-4 dny. Od vcerejska navic handan HD zacal zlobit. Po delsi dobe zapnuteho handadu (cca 1-2 hodky, ale ne vzdy), odejde ovladani hlasitosti. Sloupec se hybe, s hlasitosti to ale nic nedela, mute to same. Pripojeno pres HDMI. Taky se mi stava, a to mi pripada ze jen na nove, ze komplet cele vysilani se zacne sekat stylem jako by handan nestihal, to uz nevim ale presne jak popsat. Tento problem ale jde vetrsinou vyresit prepnutim programu a vraceni se na novu.

 

Stale take problem pri rychlejsim prepinani, ze se program nezobrazi vubec :(

 

Nejak se ty handany rozpadaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

jj taky se me zda ze se ty mrdy rozpadaji , trea maji chripku , kdyz je ted ta epidelie :lol::lol: , jinak zni to neuveritelne ,ale seka se i radio !!!!

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím taky problémy, seká se a pak to hodi hlasku ze je kanal za kodovany

trochu na to plati hodit hlavni menu settop boxu, ale je to vopruz, mám digi od léta

a nikdy mě to toto nedělalo

lokalita : Brno- líšeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sekání obrazu dnes pokračovalo např. ČT4sport fotbal Brno-Inter, několikrát. Nova od 20hod film, vypadne obraz, dokonce někdy naskočí černá obrazovka s tabulkou "Není přístup" jako když jsou některé kanály zakódované!(HBO)Kdyby bylo v analogu, co je teď jen v digitálu tak to ihned zruším! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

U mě to má " někdy " při výpadku signálu ( nebo zamrzání obrazu ) i jakýsi zvukový doprovod: Dělá to také někomu z Vás ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lokalita Brno - Líšeň ulice jateční ! stejně jako Big.Rob , také neustálé sekání a kostičkování plus výpadky zvuku ! , BUDU POŽADOVAT SLEVU U UPC , tak jsem zvědav jak se k tomu postavijou ! protože jsem si obědnal od nich službu kterou nedostávám v dostatečné kvalitě , je to tak NE ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...