Přejít na obsah

Sony KDL 32W4000 - Conax CA - nastavení obrazu


Návštěvník davson

Doporučené příspěvky

Návštěvník davson

Mám kabelovku UPC Standard ( cca 60 programů) a dvě televize. Dnes jsem zapojil novou televizi Sony KDL 32W4000 a dal do ní modul Conax CA. Postupoval jsem podle návodu a provedl rychlé naladění. U digitálního mně to našlo přes 100 programů a u analogového 41. Analogové programy se mně zobrazují všechny, ale u digitálního jen po 19 JOJ plus a pak hudební stanice. Programy od 20 Film plus nejdou. Na obrazovce se objeví "nastavení modulu CA"

Conax CA

No acces

a takový žlutý pruh

 

Je zajímavé, že ty programy zmizly i z druhé televize, ke které mám setobox. Ještě včera to šlo normálně.Ještě zkusím dát úplné ladění, ale nevím zda to pomůže, protože to ladění by nemělo mít vliv na druhou televizi. Každá má svoji zásuvku.Tu druhou mně dělali tento týden ( nevím zda nové propojení může mít nějaký vliv).

Upraveno uživatelem davson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

To jsem včera před spaním také zjistil. Bylo to ještě horší. Digitálních programů to našlo méně ( 94 ) ale zobrazit nešly. Pořád ta hláška Conax Ca - není přístup. Nevím jaký to může mít vliv na druhý televizor se setoboxem, ale tam už jsou digitální programy taky nějak rozhozený ( není přístup).

Modul s kartou je do slotu CI u Sony 32W4000 zasunut správně , protože když ho vydělám tak to hlásí abych to tam vložil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A co píše karta o předplatném.

Nerozumím tomu, asi nejlepší bude dovolat se na Klientské centrum a nechat si poslat obnovovací signál na předplatné. Řeší se to tu docela často http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2235

 

Na extra dodané kartě s modulem může být také problémeček s přístupem k filmům "pro dospělé".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Bohužel mám w4500 s grafickým ovládáním (XrossMediaBar) tak nevím jestli je to stejné.

Ale je to u Digitální ladění \ Nastavení modulu CA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Vzhledem k tomu, že je řeč o CAM v Sony Bravia 32W4000 bude to asi jinde.

 

Takže já tipuji na:

Digitální nastavení \ Nastavení modulu CA \ Conax \ Subscription Status

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

Jo to nastavení je Digitální nastavení \ Nastavení modulu CA \ Conax \ Subscription Status

 

Ale už je to OK. Prý to bylo tím, že firma UPC neposlala na novou kartu práva.

Vše naladěno jak má být. Až na 2 erotické programy, které bych měl mít, ale píše to, že není přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...