Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Dnes 451002793.png

Včera jsem měl 15Mb/S 1Mb/s tarif EASY.

 

UPC se mi zdá nesolidní firma,ten to rok mám furt s nima jen samí problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mc_Q

20091484805.png

 

Rychlost a download dobry(mam tarif starter a navysovaly mi to ted ze 2mn na 10mb takze zatim spokojenost), ale ta stabilita se mi nelibi a asi to lepsi nebude

a obcas se mi stane ze mi na modemu zhasne to oranzovy blikajici svetylko, asi ze tam neco este opravujou, nebo taky vam nekomu zhasne to svetylko???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, já bydlim v praze čtyry a je to tu hrozný!!!! richlost ještě ujde,ale laguje to a hlavně ta stabilita, ta je nejhorší jenom 47 procent. vidíte jak to kolísá? psal sem jim majl a odepsali, že je to prej stabilizátorem a že se bude na praze 4 měnit, ale kdy, to už nenapsali!!

 

452696676.png

 

20091488402.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mc_Q

ja sem Praha 9

 

20091492751.png

 

 

 

tohle je delany dneska a stabilita se rapidne zvysila, uvidim jak dlouho to bude:)

 

Rostoff jo mas pravdu knim se dovolat to je des a hruza ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, já bydlim v praze čtyry a je to tu hrozný!!!! richlost ještě ujde,ale laguje to a hlavně ta stabilita, ta je nejhorší jenom 47 procent. vidíte jak to kolísá? psal sem jim majl a odepsali, že je to prej stabilizátorem a že se bude na praze 4 měnit, ale kdy, to už nenapsali!!

 

452696676.png

 

20091488402.png

to je hrozný, když někdo s takovejma rychlostma a odezvou má trápení s netem :lol: jenom jeden rejpavej dotaz, máš snad ban na ip, že sem lezeš přes anonymizer? ta ip adresa ze seychell nevypadá moc důvěryhodně... 8) ale věřim tomu, že páteřní síť jede určitě dobře...

Rostoff jo mas pravdu knim se dovolat to je des a hruza ;)

to je divný, že já nečekám nikdy dýl jak 5 minut... :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sniff

tady v Kralupech mi to od začátku dubna jede zcela tragicky - a to i přes jejich slavný mail, že mi zvyšujou rychlost na 20Mbit/1,5Mbit... realita je zcela jiná, zpravidla tak 7Mbit/0,7Mbit... Dnes dokonce zpravidla tak 2 Mbit/0,8Mbit, šílená stabilita kolem 35%, laguje to, stránky se načítají na etapy a děsně dlouho, někdy vůbec. Po dvou reklamacích převčírem mailem a dnes dopoledne formulářem žádná reakce...

UPC mě už dlouho děsně štve, chová se zcela neseriózně, zlatej někdejší Karneval (na který jsem taky někdy nadával, ale přesto to proti UPC byla I.liga... UPC je jen vesnická divize). Začínám už si fakt pohrávat s myšlenkou, že kabelovku po těch letech zcela opustím - internet, TV, telefon - přece jsou i jiní provideři... UPC mi fakt připadá jak beznadějný případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...