Přejít na obsah

Karty


Návštěvník alandelon

Doporučené příspěvky

alandelon, V roce 2009 se krade podstatně více než v roce 1979. Mohu nabídnout statistické údaje. Navíc v ¨tomto roce se tr.č spojená s majetkem již v některých regionech zvedla až o 500%. Já jsem pro aby v téhle oblasti UPC postupovalo daleko tvrději a je jen dobře, že bez spárovaně karty jde jen 1 program. Totiž kdo si chce koupit který koli Hndan tak si ho u Lici koupí a dostane ho i s kartou samozřejmě poté co si Lica ověří, že má u UPC patřičnou nabídku. Pokud chcete kartu tak zavolejte UPC nebo Lice a pokud ověří výrobní číslo, že se nejdná o kradený STB tak Vám určitě kartu zašle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alandelon
alandelon, V roce 2009 se krade podstatně více než v roce 1979. Mohu nabídnout statistické údaje. Navíc v ¨tomto roce se tr.č spojená s majetkem již v některých regionech zvedla až o 500%. Já jsem pro aby v téhle oblasti UPC postupovalo daleko tvrději a je jen dobře, že bez spárovaně karty jde jen 1 program. Totiž kdo si chce koupit který koli Hndan tak si ho u Lici koupí a dostane ho i s kartou samozřejmě poté co si Lica ověří, že má u UPC patřičnou nabídku. Pokud chcete kartu tak zavolejte UPC nebo Lice a pokud ověří výrobní číslo, že se nejdná o kradený STB tak Vám určitě kartu zašle.

Vážený anonyme,Vy o koze já o voze.Ale i tak děkujeme za příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1
Pokud chcete kartu tak zavolejte UPC nebo Lice a pokud ověří výrobní číslo, že se nejdná o kradený STB tak Vám určitě kartu zašle.

Krasavče, máte silně zkreslené představy o tom, jak to u vás v UPC chodí:

 

Do UPC kvůli kartě volám a píšu od začátku prosince (3x mail/web formulář, 3x tel.), do Licy to bylo zatím 2x mail a 1x telefonát.

Celé tři měsíce jsem pouze narážel na odpor (nelze, neumíme, nevíme). V lepším případě na plané sliby (bude nový firmware,...)

 

Tento týden se cosi zlomilo - někdo v UPC asi začal být silně zvědavý jaký je původ těchto STB - a jak UPC (telefonáty), tak Lica (maily) má enormní zájem o sériové čislo mého STB :-)

 

To jsem jim řekl, takže nyní už vím, že se nejedná o STB, který by byl ukradený zákazníkovi UPC (nebo nevrácený zákazníkem) a jsem zvědavý s jakou další historkou (proč nejde STB aktivovat) UPC přijde...

 

Lica zatím oznámila, že žádný nový firmware nebude a jako bonus přidala vousatou Gatesovu hlášku - "it's not bug, it's a feature"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alandelon
Fešáku, musíš se víc snažit a pak jde všechno. Kdo umí tak umí a kdo neumí tak čumí.

Opravdu podnětný příspěvek,asi jako celé UPC.Jaký pán,takový krám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla moje reakce na oslovení nikoho tady neoslovuji různými imperativy a nepřeji si aby i n¨ěkdo takto oslovoval mne.

Dále jsem zákazníkem UPC ud samého začátku a jdyž přišly problémy, tak jsem je dokázal vyřešit. Dnes mám od UPC kompletně všechny služby a jsem spokojen. Samozřejmě, že bybych byl raději kdyby rychleji zaváděli programy zejména HD. a klidněě bych si za ně i připlatil. Ale momentálně nemám jiné řešení a pomých zkušenostech se satelitním sytémem od Technisatu za 19K už mi sat nesmí ani přes práh. Zatím mám na vybranou 5 druhů signálu a stačí i to. Chudé programové DVB-T není pro mne. Když jsem bydlel ve Státech tak jsem měl taky základní nabídku za ccqa 17 USD a když jsem chtěl více tak jsem mohl za cca 50 USD mít toho cca 54 kanálů. Jsem zvyklý na to, že za vše se musí platit a jen já se mohu rozhodnout zda to přijmu a nebo mi to vyhovuje. To, že se špatně rozhodnu není vinou toho kdo mi něco nabízí, ale moji pokud se špatně rozhodnu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

Ja jen shrnu toto forum o kartach, ktere se tyka tech STB DVR Handan CV-6000, ktere nejsou bud oficialne pronajate od UPC nebo koupene u Licy.

 

Tyto DVR, ktere se dostaly na trh NEJSOU KRADENE, jsou totozne s temi, ktere pronajima UPC, ale byly z nejakeho duvodu u UPC odepsane a odeslane na likvidaci (= info od UPC).

Tam je zrejme nejaky sikovny clovek opet zprovoznil a pustil zpatky do obehu.

 

Prestoze se radove jedna o jednotky kusu, ktere jsou prokazatelne funkcni a bez vad, UPC je odmita znovu zaregistrovat - at uz s Conax kartou nebo s Technicrypt modulem.

 

A take kvuli nim - tipuji - zacali vysilat v CAS temer vsechny kanaly (casove se to shoduje s okamzikem, kdy UPC zacala resit tyto "unikle" DVR). Do te doby se i na tento nesparovany pristroj daly prijimat vsechny FTA porady.

 

Prestoze TECHNICKY sparovani techto pristroju nic nebrani, tak UPC administrativnim rozhodnutim odmita tyto STB sparovat s Conax kartou.

 

Ja timto diskusi s UPC na tema DVR koncim a odhlasuji veskere jejich TV sluzby.

Podle mne se jedna o jasne zneuziti dominantniho postaveni na trhu a zaslouzili by si zvlastni pozornost od statnich uradu jako UHS, CTU, COI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alandelon
Dik za informace, byt tebou tak si poridim CA modul a mas po problemu, sice to neni idelani reseni, ale jinak to zrejme nejde.

Sory,ale toto vlákno se věnuje problému modulu Conax a jeho nerozchození v CV 6000 a ty nám píšeš že si modul máme pořídit......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...