Přejít na obsah

Karty


Návštěvník alandelon

Doporučené příspěvky

Návštěvník alandelon

Tak to vypadá na pěknej horor.Né předvánoční stres,ale stres z UPC.Ani po udajné refreshi nic.Takže opět volat,čekat a doufat.Hlavně,že máme zaplaceno a to dopředu. :roll::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Tak jsem zkusil CA modul z Bravie dát do Handanu CV-6000 a nepodařilo se mi ho rozchodit. V Handanu CV-7000 funguje CA modul bez problémů. Takže se u mne Handan CV-6000 chová stejně jako u alandelona - jdou pouze volné programy. Vypadá to na chybu ve fw Handana CV-6000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

odpoved od LICY:

*****

Dobrý den, CA modul je plně komptabilní s CV-6000. STB má jak vstup na smart kartu, tak i CI slot pro CA modul.

*****

ted jeste to zrealizovat - pokousim se o to od zacatku tydne a zatim nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alandelon

Zatím nic nového,neběží to.Provoláno cca 80 Kč.UPC posílá refreshe.LICA zatím vyčkává zda to rozchodím.Od prvního zasunití do STB uplynul dnes týden.No snad se do Vánoc dočkám.

Co ovšem nechápu,že LICA pošle přes půl republiky něco co nevyzkoušela.Přece není nic jednoduššího,než to někam zasunout - jede to - zabalím a posílám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník dan1

tomu prohlaseni nerozumim... co tim chteji rict?

 

doted mi tvrdili, ze nejde VLASTNI Handan zprovoznit POUZE s Connax kartou - co tedy znamena:

"STB CV-6000 bude dekódovat pouze se smart kartou"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

akorat, ze ja po nich nechci podporu funkcnosti - chci jen conax kartu a tu sparovat (a to prokazatelne funguje - viz pronajate nebo prodavane STB)...

 

je to totez, jako kdyby mi gsm operator odmitl prodat sim kartu, protoze jsem si nekoupil telefon primo od operatora - myslim, ze to je na stiznost na antimonopolni urad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...