Přejít na obsah

Litvínov internet o 50% pomalejší


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

A opět jsme tam,kde jsme byli. Od začátku ledna se opravdu zvýšila rychlost (v mém případě z 2mbit/download, na 4mbit/500download,ale teď to zas jede jen 1mbit/125download.Hlavně že jsem od UPC dostal chlubivý mejl "zvýšili jsme rychlost internetu" a jak jsou nejlepším poskytovatelem, jen tak dál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
A opět jsme tam,kde jsme byli. Od začátku ledna se opravdu zvýšila rychlost (v mém případě z 2mbit/download, na 4mbit/500download,ale teď to zas jede jen 1mbit/125download.Hlavně že jsem od UPC dostal chlubivý mejl "zvýšili jsme rychlost internetu" a jak jsou nejlepším poskytovatelem, jen tak dál!

 

UPC proto aby pokryla sit vetsimi rychlostmi (ikdyz na to ta sit nema a s upgradem se nepretrhnou) tak dava stridave zvysene a snizene rychlosti zakaznikum v lokalitach. Je to prosta matematika, nekomu snizim na polovinu, nekomu zvysim. A tak porad dokola, ja jsem ted na te lepsi strane.. :-) Doufam, ze tam zustanu, no uvidime..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC si snad dělá novou trdel nebo co??? už zase mám rychlost 2048kb/s 110kb/s

kdybi aspoň měli bez platnou telefonní linku tak jim tak okamžitě zavolám!!!!

ještě včera to jelo jak to má jest podle plánu 6Mb/s 256Kb/s. UPC neserte mě sakra mě utíkají data na www.rapidshare.com kdo mi to zaplatí asi vy šmejdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
UPC si snad dělá novou trdel nebo co??? už zase mám rychlost 2048kb/s 110kb/s

kdybi aspoň měli bez platnou telefonní linku tak jim tak okamžitě zavolám!!!!

ještě včera to jelo jak to má jest podle plánu 6Mb/s 256Kb/s. UPC neserte mě sakra mě utíkají data na www.rapidshare.com kdo mi to zaplatí asi vy šmejdi.

Stejně máš na rs.com limit 80GB / měsíc (pokud nejsi starším zákazníkem).

 

Tj. 2.66GB / den a naspořit si můžeš maximálně 12GB / den, což stáhneš i s 2Mbitem za jeden den, dokonce necelej.

 

Jestli ale používáš balíčky TrafficShare, tak tvoje rozhořčení chápu (ale i tak to prostě zvládneš během toho měsíce postahovat, prtž přes rs.com můžeš stáhnout za měsíc tuším maximálně 500GB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi začnu uvažovat o nové poskytovateli.Rychlost 800kb/s-1Mbit není žádná sláva,je to jako z doby počátku internetu.Od rána (8h),se mi podařilo stáhnout nějakých 1,2GB a to mi to ještě tak 1x za 5-10minut vypadne tak na minutu úplně! :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší ještě na tom je,že ty problémy jsou už od listopadu 08 a když napíšu tuto věc přes jejich kontakt formulář, za 2-3 dny přijde odpověď,že to předávají technikům a ty vždy zavolají, až když to jede jak má!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi začnu uvažovat o nové poskytovateli.Rychlost 800kb/s-1Mbit není žádná sláva,je to jako z doby počátku internetu.Od rána (8h),se mi podařilo stáhnout nějakých 1,2GB a to mi to ještě tak 1x za 5-10minut vypadne tak na minutu úplně! :twisted:

 

Dobře ti tak.

Stejně stahuješ nelegální data.

Jdi jinam. Já budu jen rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...