Přejít na obsah

Litvínov internet o 50% pomalejší


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Ahoj já jsem Litvínova a mám od 19,00hod o 50% pomalejší internet místo 4096kb/s mám 2100kb/s odesílání 111kb/s mám vira nebo to blbne i u vás??

 

Ten stejný problém mám i v Brně už druhej týden, najednou rychlost spadla přesně na polovinu (2048/256) přitom mám mít Easy (4095/512-Upload Booster). Jeden den to jelo normálně a další den zase poloviční rychlostí. Posílal jsem i dotaz na upc a odpověď byla obecná něco ve smyslu že se vyměňujou bridge a že můžu mít dočasně omezenou rychlost...každopádně mě to pěkně sere...

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, je to všude, já jsem z Pardubic a internet chodí jako šnek a i ten možná jde rychleji. Hlavně co se týče prohlížení stránek je to hodně znát. Doufám, že to brzy UPC dá dohromady, protože tohle mi připomíná net před několika lety a ne ten současný. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Taky by měl toto forum číst někdo z UPC,aby byly v obraze,ale to asi nehrozí!Stačilo by, kdyby na své stránky dali nějaké info,pokud je nějaký problém!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...