Přejít na obsah

Litvínov internet o 50% pomalejší


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

No u mě tady to snížení na polovinu trvalo asi 14 dní, 1.12. se to zase rozjelo a zatím je to v pohodě, musím zaklepat...jinak slevu na paušálu dostaneš, ale musíš pohrozit výpovědí, já jsem to tak udělal a dostal jsem 50 % slevu na čtvrt roku, někteří dokonce i na rok...

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo kdy mi vráti peníze který jsem poslal bankovním převodem ( mám bankovní příkaz aby platila banka KB UPC 570kč měsíčně za net ) od Října mám slíbeno že mám 50% slevu na internet = jak jsem jim volal že jim dám výpověď kvůli rychlosti internetu místo 10mb/s mám 4mb/s .

 

PS: snad ty peníze vrátí!!! a rychlost opraví do 9.12.2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím,já jsem přišel jak na mě musíme napsat hromadně dopis na UPC aby nás informovali předem že něco budou dělat ohledně UPC například budou snižovat od do internet kvůli modernizaci atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis to vypada, ze nejde o zadnou opravu, jen je to dalsi vymluva

upc rozjelo masivni reklamni kampan a nalakalo spoustu uzivatelu, ktere ale jejich sit jaksi neutahne, takze vecer bud omezi rychlost a zablokuji nektere porty nebo se jim ta sit zhrouti

na druhou stranu jejich manazeri urcite dostanou vyborny odmeny za vsechny tyhle nove zakazniky, tak aspon nekdo bude happy :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jim dám ?e nebudu mít 13mb/s 1hod noci do 23hod!!!! ať do prdele zmrdi!!!! budou blokovat nejaky porty h***o!!!

 

No tak!!!! oni jsou parchanti ale za ten to rok jsem si stě?oval max 4x a to je pro mě dobrý.

kdyby si byl u Nitexu tak bys se z toho pic nul do hlavy,proto?e výpadky byl ka?dodenní problém rychlost 50KB/s za 350kč za 1měs.TO mu já říkal zlodějna.

 

Jinak Litvínov já hlásím ?e u? mi to opravily jedu na 4100kb/s UP 250kb/s tak jsem zvědaví jak dlouho to vydr?í.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...