Přejít na obsah

Litvínov internet o 50% pomalejší


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Volání na číslo 222980980 je zdarma pro zákazníky služby UPC Telefon. Může se stát, že ve výpisu na internetu na stránkách www.upc.cz v sekci "Moje UPC" se Vám toto číslo zobrazí jako placené, nicméně, poté prý toto volané číslo automaticky vyřazují z telefonního výpisu. Takže ve finále nic za zavolání, pokud jste zákazníkem UPC Telefon, nezaplatíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím vás to si můžou dovolit,mě změnit rychlost stahování a upladu místo 4096kb/s na 2100kb/s 256kb/s na 120kb/s???? na 2dni sakra to jim nestačí že nemám rychlost 13mb/s to mi musí zmenšit rychlost na minimum!!!! já jim platím 570kč.

 

Kdyby aspoň napsali!!!!!! email že budu mít pomalejší net musel jsem volat na UPC za moje peníze to mi už nikdo nezaplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Rozhodně by měli dát na své stránky nějaké info o plánovaných akcích,či zaslat zprávu mejlem.Já mám ode dneška zas poloviční rychlost (1Mbit/125kbs download)!Mohli by taky udělat nějakou kompenzaci (jednorázovou slevu na paušálu,či na pár dní zdarma placené TV programy- HBO,Cinemax atp.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně by měli dát na své stránky nějaké info o plánovaných akcích,či zaslat zprávu mejlem.

já myslim, že jak průběžně dělají úpravy v celý síti, tak by bylo dost náročný zkoordinovat praovníky v terénu s těma, kdo mají na starosti rozesílání emailů... třeba ani oni sami nevědí, kam budou muset hrábnout - někde kus zrekonstruujou a jinde se jim stará síť potento...

 

všechno to potřebuje pořádnej upgrade a oni se snažej na tom dělat celou dobu... :wink:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém, já si vážně platím EASY. Tuhle rychlost mám od 3,12,2008 jsem zvědaví kdy to opraví! už mě vážně serou nedá se stahovat!!!! já nebudu čekat na 4,37GB=

4Hod a 40min.

Results from http://www.speed.io

(Copied on 2008-12-05 09:49:42)

Download: 2107 Kbit/s

Upload : 113 kbit/s

Connects : 2448 conn/min

Ping: 9 ms

 

PS:Doufám že jsem píšou pouze lidi z Litvínova = Osada,Hamr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

to Slamb:

Jenže ono to trvá už od 25.11. a nikde žádné info,mám od UPC/Karneval internet už přes 2 roky a nic takového se ještě nedělo.Určitě by to mohli,jak už jsem napsal, nějak kompenzovat,pochybuju ale,že by např. jednorázově snížili měsíční poplatek o polovinu :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...