Přejít na obsah

Karneval DC++ Hub


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Passiv, protoze Karneval dava standartne jen neverejnou IP, takze jsi za proxy serverem. :x

Ale muzes si prikoupit verejnou IP a byt pak activ. :wink:

ale když se ta proxina nastaví tak by to mohlo jít ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
ale když se ta proxina nastaví tak by to mohlo jít ne?

To nehrozi aby ti Karneval povolil port na proxy aby ti jel activ, reseni je opravdu jen ta verejna IP :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale když se ta proxina nastaví tak by to mohlo jít ne?

To nehrozi aby ti Karneval povolil port na proxy aby ti jel activ, reseni je opravdu jen ta verejna IP :wink:

díky - hold to kilo obětuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pripadam si vazne jak ta nejvetsi lama a jelikoz s hubem moc zkusenosti nemam, tak se zeptam...

Provozuju DC++ "serve"r Ptokax a to by bylo docela ok, ale chci si tam dat WMBOTa teda uz tam je ale nevim co ted po me chce? Pise:

Detekoval jsem prvni spusteni, pokud jste majitel hubu, poslete mi odblokovaci heslo na PM

 

Tak majitel jsem, ale nejak ani z helpu nepoznam, jak a co mu mam poslat? To jsem ale de** l co? :roll:

 

Druha vec: PtokaX ma v sobe jiz dva boty - OPCHAT a PTOKAX. sjou tam defaultne, ale nejak nikde neni jak je nastavit a co maji vsechno delat? Uff, jestli mi nekdo z vas expertu poradi, tak budu stastny muz :) diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK rozjel jsem hub na neverejne ip. dchub://10.36.20.3:411

Pojede prevazne vecer, v pripade zajmu celodenne.

 

VerliHub 0.9.7 Debian Linux

WinChip 200@240MHz 64MB RAM 512MB HDD :lol:

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

(PS: Pred deseti lety bych za takovy PC vrazdil, dnes je zadara)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK rozjel jsem hub na neverejne ip. dchub://10.36.20.3:411

Pojede prevazne vecer, v pripade zajmu celodenne.

 

VerliHub 0.9.7 Debian Linux

WinChip 200@240MHz 64MB RAM 512MB HDD :lol:

 

 

Nejsem sice odbornik pres sitovou komunikaci,ale myslim,ze na hub na neverejny IP se nikdo nepripoji. Kazdopadne sem taky z TP tak budu rad kdyz to rozchodis - pres den a ted vecer sem se zkousel pripojit a porad nic. Ja mam verejnou IP a doma se mi taky vali nejaky zelezo (PII/333,64RAM,1GB HDD) tak eventuelne muzu rozjet hub ja - kaZdopadne uvitam spolupraci - kdyztak mi pisni mejla na jacktr@quick.cz nebo sem hod kontakt na sebe a neco vymyslime :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Ja bych zase rekl za ne neverejnou IP se da bez problemu pripojit Karnevalakum, protoze je to vse v ramci vnitrni "LAN" site (mluvim z vlastni zkusenosti se sdilenim a hranim) . nekdo rikal ze je to omezeny oblastma, takze ja jako prazak bych mel mit smulu, lec presto jsem se na tenhle hub vcera connectnul ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych zase rekl za ne neverejnou IP se da bez problemu pripojit Karnevalakum, protoze je to vse v ramci vnitrni "LAN" site (mluvim z vlastni zkusenosti se sdilenim a hranim) . nekdo rikal ze je to omezeny oblastma, takze ja jako prazak bych mel mit smulu, lec presto jsem se na tenhle hub vcera connectnul ...

 

Mno jo - mas pravdu. V ramci site nebo minimalne jedny oblasti mame kazdej svoji IP a tak i neverejna staci k jednoznacny identifikaci. Docela by me zajimalo jestli budem vsichni active :) ....a taky jestli se pripojim k tomu hubu i kdyz budu pripojenej s verejnou IP nebo jestli budu muset prepinat na "oblastni" verejnou :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by me zajimalo jestli budem vsichni active

ano, budete

jestli se pripojim k tomu hubu i kdyz budu pripojenej s verejnou IP

ano, pripojis

 

Muzou se tam pripojit vsichni ze site Karnevalu, ale nepocitat data to bude jen tem kdo maji stejnou IP adresu v rozsahu napr. 10.72.xx.xx

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...