Přejít na obsah

Nové mobilní tarify


Pavel m

Doporučené příspěvky

Pro Marka - no jasně že je to obchodní praktika a jak říkáš spousty lidí na to slyšej  protože vůbec nevědí o co jde......je to Hd  tak je to něco víc a ještě k poslednímu příspěvku já jsem si myslel že daj za těch 600kč neomezenej nám zákazníkům UPC, no to jsem si jenom myslel.....a až příjde ten 4 operátor no já to vidím tak že když se dohodnou 3 tak proč né 4 a nezmění se nic , myslím zásadního

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No psal jsem na chat v moje UPC slečna na druhé straně moc nechápala co po ní chci, ale nakonec řekla, že za 600 sólo ne. Zavolal jsem tedy na Vodafon jestli nepůjde napárovat nové číslo s neomezeným tarifem za 600kč tak zase tvrdil operátor, že tam nějaká možnost je a že mi zavolají do dvou dnů z nějakého mezipatra kde se starají asi o stávající klienty UPC.  Každopádně podle strategie co nabízejí tarify 4x599 / 3x732 / 2x998 /   jako nabídnou 1 x 2000kč? 😂 Uvidíme

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý 🤣 dám jim 2 litry a 1litr za UPC maj to vyřešený no co by pro zákazníka neudělali 😂😂😂 ....ted bez srandy já myslím že začnou posílat nějáký dotazníky a začnou to zkoušet pak budou telefonovat je jasný že určitě někoho lapnou ,už se těším jak je pošlu do prd....... a to v HD

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotazník už mi přišel do mailu někdy během léta ohledně mobilních služeb a taky jsem se tu někde o něm zmiňoval a doufal v zázraky. Zatím jsou důležité masy a jednotlivci jsou na druhé koleji, přitom by to vyšlo na stejno. Pouze tedy v případě kdyby se počítalo i s jednotlivci. Každá koruna se přeci počítá. Kdyby Vodafone nabídnul alespoň tedy v případě stávajících zákazníků neomezený tarif volání, sms (nedůležité) a data za 600kč s dostačující rychlostí 10 Mbit/s tak co na to asi ostatní.... 😏 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, 4. operátor asi nepřijde. Kdo by zaplatil balík peněz za vstup na trh a několikanásobně více za vybudování sítě. O žádném takovém investorovi jsem zatím neslyšel.

Není to sice neomezený internet, ale k UPC internetu se dá pořídit tarif s neomezeným voláním a sms a k tomu 4, 10 nebo 20GB za 397, 599 resp. 893Kč. A těch 10GB za 600 nebo 20GB za 900 není tak úplně strašný.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nO TAK JSEM TO VYRESIL JINAK, ZUSTAVAM U t-mOBILE 🙂 vYDUNDAL JSEM SI TAM DVE CISLA ZA 2100 kC MESICNE ZA OBE S NEOMEZENYM INTERNETEM - 50 gb PLNA PLBA, POTE 10 mBIT....TO JDE 🙂 kDYBYCH PRESEL K vf, TAK PO ME tm CHCE 6500 kC SMLUVNI POKUTY ZA PREDCASNE UKONCENI SMLOUVY 🙂

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ze jsem tak smelej - kam furt vsichni volate, ze potrebujete takovy tarify?!?! :-O
Ja jestli provolam 10 minut za mesic, tak je to zatracene moc...
Proc bych nekam volal? Mame Internet...

Fakt to nechapu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Marek-26 napsal:

A těch 10GB za 600 nebo 20GB za 900 není tak úplně strašný

to neni strašný, to je přímo příšerný, 900 za omezenej internet 🙄 kdyby byl za 900 ten úplně neomezenej včetně neomezenejch minut a sms, tak možná ještě dejme tomu 😐 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Evzen napsal:

Ze jsem tak smelej - kam furt vsichni volate, ze potrebujete takovy tarify?!?! 😮
Ja jestli provolam 10 minut za mesic, tak je to zatracene moc...
Proc bych nekam volal? Mame Internet...

Fakt to nechapu...

Tisíc lidí, tisíc chutí ... Tobě stačí 10 min, mě nestačí 100 min. Jsou to hlavně pracovní hovory 😏 Internet mám ve firemním balíčku 10GB, ale Horizon + ostatní jsou nenasytná na data. 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...