Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Zablokování spárování karty mezi kartou a Handanem ( nebo CA modulem ) dělá UPC na dálku nebo, když je to jednou spárované tak je to na pořád.

 

Jedná se mi o to, že když koupím modul, že budu moci používat stávajíí set top box nadále u jiné televize.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Tak já jdu nahlásit poruchu na původním STB ta původní stará karta prostě nedekoduje, jdou jen všechny volný programy a zvuková stopa u filmboxu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal jinde používám reciever Onkyo, který cokoli převede na 1080p. A nepoměrně kvalitněji než Bravia, Handan atd atd. Rozdíl mezi 1080i na bravii a na též TV 1080p připravený Onkyem je prostě propastný....

 

tak tomu moc nevěřím, do toho recieveru ti stejně leze už zprasených 1080i/60Hz, reciever ti z toho udělá 1080p/30Hz, pokuď je to nějaký pokročilý reciever, tak možná dopočítá extra frames a vloží je mezi existující takže z toho bude 1080p/60Hz (ale pokuď se nebavíme o recieveru kolem 150k tak asi ne).

Pokuď nebude STB s výstupem v originálním rozlišením programu, tak ti nijak výrazně nepomůže ani sebelepší videoprocesor a do té doby bude nejlepší prostě vynechat handan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty HD programy me zustanou i po 10denni promo akci (mam Standard), nebo se vazou k objednani HD STB?

 

HD kanály ve standardu zůstanou, Eurosport, Nat. Geo., Voom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřit nemusíš :)

Reciever je za 100, procesor se smaostatně prodává ve videoprocesorech okolo 70k :lol:

 

hehe, no za ty prachy bych taky viděl propastný rozdíl :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Luger tak touž by měl být opravdu lepší procesor. Ale stejně by ta TV měla pracovat. i bez něj kor X and up. K Technisatu. Už ho někdo zde vyzkoušel, aby to s tím zvukem nebylo to samé jako s modulem? Jinak věřím tomu, že ten procesor to nnějak vylepší, upraví ale stejně kde není informace tak ani čert nebere. Bohužel i naše vjemy a psychika pracuje. Bylo by dobré to na někom kdo neví o co jde vyzkoušet jak s procesorem tak i bez jaká by byla jeho reakce. Pro mne by to asi bylo zbytečné, protože bych možná rozdíly neslyšel a ne pro to, že by tam nebyly, ale proto, že je třeba nedokáži vnímat a neslyším je, ale tím netvrdím, že tam nejsou a že je nikdo jiný nevnímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Rozdíly slyšet nejsou (v tomhle případě) ale vidět. A souhlasím že jde čistě o subjektivní vjem. Jinak přepočítávací čip se jmenuje HQV Reon-VX

http://www.siliconoptix.com/products/Re ... atures.cfm

A i bez přepočtu resp. pokud není nastaveno pass through je obraz subjektivně čístší a hezčí. Zřejmě jakési úpravy video signálu co provádí ten čip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
Tak já jdu nahlásit poruchu na původním STB ta původní stará karta prostě nedekoduje, jdou jen všechny volný programy a zvuková stopa u filmboxu....

 

U mně stejný problém, po pár hodinách jdou na Handanu 7000 jen volné kanály. Já mám Bravii D3000 (bez mpeg4) takže Handana potřebuju na HD. Modul jsem si pořizoval proto, abych pokud nahrávám z Handana na DVD rekorder, mohl koukat na Bravii na něco jiného. Jsem zvědavý jestli ostatním zůstane původní karta v STB aktivována. Připadá mi, že UPC nechá aktivní jen jednu kartu (právě kvůli už popsanému obcházení smlouvy-moduly s kartou pro sousedy). Přitom na shopu Lica o tomto ani řádek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...