Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník buko
Tak jsem se konecne dockal CA modul zasunul do televize a super naprosta spokojenost vse slape jen mi take u Filmbox HD nejde zvuk. Mam Sony W 3000

 

už se těším, mě to dojde někdy na začátku příštího týdne, hned po osobním vyzkoušení ruším pronájem HD STB :twisted:

U me byl uz dnes technik a HD STB si odvezl necekal jsem na nic a hned ho vratil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Sony 32W4000 a modul uz ke me taky dorazil - muzu potvrdit, ze oproti Handanu 5000 je obraz subjektivne lepsi + bezi HD programy. Prepinani mezi programy je rychlejsi, zadne velke prodlevy. A hlavne zatim zadne zaseky.

Zvuk u Filmboxu HD me taky nejde a nejde ani pres AV reciever, kam mam TV pripojenou optikou.

Jedna zajimavost, ktere jsem si vsiml uz drive - kdyz dam digitalni ladeni Uplne, nenajde me to program Z1 a pocet nalezenych kanalu je nekde pod cislem 100. Kdyz zvolim Rychle hledani, najde to Z1 a pocet nalezenych kanalu je tusim 102...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví tedy někdo, kde sehnat Technisat Digicorder HD-K2 ? Nebo kdo pomůže s koupí přímo v D. Chtěl jsem to objednat přes internet,ale nevlastním pro toto žádnou vhodnou platební kartu. Jsem z Pha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Tak jsem prave ted otestoval prijem placenych kanalu na PC.

Mam Technisat Cablestar HD 2 s CI slotem. Do CI slotu jsem, zatim jen na zkousku, vlozil CA modul s kartou UPC (z dvb-c-shop.cz). Prijem vsech programu, vcetne tech placenych (i tech HD s AC3 stopou) funguje skvele !!! :D

Jsem moc rad, protoze finalne bych nerad porizoval do detskeho pokoje zbytecne TV s STB, kdyz je mozne vyuzit PC s kvalitnim monitorem.

Pozn.: pouzivam koupenou plnou verzi programu DVB Viewer. Na te orezane verzi (DVB Viewer TE), ktera je dodavana v baleni s tou PCI kartou, jsem to nezkousel. Plna verze ma, krome jineho, vyhodu, ze v setupu je mozne nastavit jine (nedefaultni) renderery a dekodery. Mam vyzkouseno, ze obraz je vyrazne lepsi s pouzitim dekoderu od Cyberlinku (PowerDVD) a rendereru WMV9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Zatim tady ctu jen pozitivni reakce lidi co maji Sony Bravii s DVB-C, ti jsou vysmati. Ja si prave objednal od UPC DVR za 150 na mesic. Kdybych si mel koupit novej z toho eshopu, tak se me vrati za 42 mesicu (3,5 roku) a za tu dobu budu chtit stejne nejakej DVR s podporou HD. Tak tedy, koupil si nekdo CV-6000 nebo 7000?:) Me prijde ze se to nevyplati, nebe ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Tak na X3000/3500 taky FilmBox bez zvuku. Obávám se, že to není problém UPC ale FilmBoxu jako takového...

 

+ obraz přepočtený na 1080p je prostě o mnoho hezčí, takže karta z Bravie ven, Handan pokorně zpět a rychle objednat techisata digicordera....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...