Přejít na obsah

Eurosport HD konečně v nabídce DVB-C


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

UPC dnes oznámila, že do své nabídky zařazuje pátý kanál ve vysokém rozlišení, kterým bude právě Eurosport HD. Eurosport HD je v digitální kabelové televizi zařazen do nabídky Standard, která je automaticky obsažena i ve vyšší nabídce Supreme.

 

Zdroj: Digizone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

 

uz to bezi ???

 

http://www.parabola.cz/clanky/3242/digitalni-kabelova-tv-upc-zarazuje-eurosport-hd/

 

EDIT: Tak to běží, ale místo VoomHD ! kam zmizel Voom sakra ??

jaka je jeho frekvence at ho doladim rucne ??

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

digizone.cz:

 

"Eurosport HD je v digitální kabelové televizi zařazen do nabídky Standard, která je automaticky obsažena i ve vyšší nabídce Supreme. Cena za nabídky se přitom nemění. Zákazník UPC, který si již pořídil digitální HD přijímač od UPC pro příjem HD programů, tak může sledovat Eurosport HD zcela zdarma."

 

"Dále mají možnost abonenti UPC Digital sledovat také National Geographic HD, VOOM HD, HBO HD a Filmbox HD."

 

Takže Voom by asi měl být (já bych klidně oželel, voom je jediný HD program na který nekoukám :) )

 

Škoda že se to nedotáhlo na olympiádu..... Ale lepší pozdě než později že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

digizone.cz:

 

"Eurosport HD je v digitální kabelové televizi zařazen do nabídky Standard, která je automaticky obsažena i ve vyšší nabídce Supreme. Cena za nabídky se přitom nemění. Zákazník UPC, který si již pořídil digitální HD přijímač od UPC pro příjem HD programů, tak může sledovat Eurosport HD zcela zdarma."

 

"Dále mají možnost abonenti UPC Digital sledovat také National Geographic HD, VOOM HD, HBO HD a Filmbox HD."

 

Takže Voom by asi měl být (já bych klidně oželel, voom je jediný HD program na který nekoukám :) )

 

Škoda že se to nedotáhlo na olympiádu..... Ale lepší pozdě než později že? :)

 

na voom koukam, pac ma ze vsech HD kanalu nejlepsi obraz..a to furt..nat geo hd je supr jednak ze to je UK verze a je hd, ale ne vzdy je HD...HBO HD je smesna kvalita a filmobox je neco mezi dvd a 720p...na euro hd sem ted videl reklamu na boty a malem se se podelal..mazec a jakou frekvenci ma ten voom ??

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to je mi jasný, jen mi ta změna Voom HD na (jak na potvoru) 4:3 Eurosport Upscale-HD přišla poněkud trapná

 

no, na Eurosportu HD běží dost věcí HD..urcite poznas az to bude HD..bude to 16:9, obraz krasnej a dole vpravo napsano "Full HD"...ne vse tam ale v HD je..napr. ted ten volejbal neni...zalezi porad od poradu..

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, určitě bude poznat, až to bude HD... já bych ale teď radši věděl, kde je Voom HD, chci se v sobotu (ostatně jako skoro každou předchozí sobotu) dívat na SoundStage :-)

 

jj, taky bych rad vedel...soundstage je supr..a potom jeste Nomadi sou cool... :)

premejslim ze bych dal automaticky ladeni..ale nevim, nechci aby mi to poprehazelo kanaly podle zanru jak upc slibovalo :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...