Přejít na obsah

Nový Firmware 1.18 pro Handan CV-7000HD


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dany

Mně se to samo neaktualizovalo, i když byla hláška :"Chcete aktualizovat?" Po OK se objevilo "Nový SW nenalezen". Bylo třeba jít přes Systémové informace na Aktualizace S/W a OK na řádku "Spustit". (viz str. 26 Návodu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trvá problém, kdy se někam přepnu a zobrazí se jen "zakódovaný kanál" nebo tak něco. Dřív pomohlo přepnutí na rádio a zpět, teď už několikrát mi to nezabralo, trval urputně na svém, po vypnutí/zapnutí a nebo přepnutí na jiný mux a zpět už tak zásadový nebyl a připustil, že sice kódovaný je, ale že mi ho teda milostivě zobrazí.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

jen tak pro zajímavost - když jsem na nějakém z těch nových kanálů s dětskými pořady, tak mi po vypnutí ukazuje stb čas o hodinu menší, než ve skutečnosti je. Když přepnu třeba na ČT1, tak se čas vrátí tam, kam má být.

 

Je to opakovatelné, takže pokud nestíháte, přepněte si na jetix a hned máte o hodinu víc času :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co rikate na titulkovani u NatGeo s handanem HD? Katastrofa. Hrozne nepouzitelne fonty, pri autozoomu to uz vubec nejde cist.... Je to nekoukatelne a musim prepinat na analog, kde jsou titulky jako drive, tedy v poradku.

 

Kritiku na toto jsem tu nikde neslysel, tak se divim zda to je jen muj problem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...