Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník KUFI
Tak a teď tu o Karkulce...:-D

Taky sem se tomu napred pousmal, ale rikal ze prechazi na nakou novou technologii (nekde o tom nedavno i vysel clanek) ktera umozni vyssi rychlosti. Ostatne na lupe nebo kde psali, ze od jara ma UPC na slovensku jet 100Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

no vzhledem k tomu jak dlouho to upgradovali na to co vlastne este neni, nechtel bych videt jak dlouho by jim to trvalo na 100Mbit. pockejte, to pak bude internet 100Mbit/1,5Mbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
no vzhledem k tomu jak dlouho to upgradovali na to co vlastne este neni, nechtel bych videt jak dlouho by jim to trvalo na 100Mbit. pockejte, to pak bude internet 100Mbit/1,5Mbit
+1 :D :D :D Hodně dobře ty.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Musím s potěšením konstatovat, že dnes po restartu modemu jsem zjistil navýšení rychlosti jak DOWN tak i UP. Měl bych mít sice 20/1,5 Mbit (tarif LIGHT), ale k tomu je to kousek a je tam to kouzelné slůvko "AŽ".

Takže musím konstatovat spokojenost.

 

200911101214.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint

435989638.png

 

200911101896.png

 

Dnes po restartu modemu (Light)

Mno muzu bejt i celkem spokojenej, jen ten upload by se moh dorovnat na tech 1500 aspon,zvlastni je ping mam tak vysokej jen na tomhle spedtestu.net jinych nebo kdyz pinguju seznam.cz prez prikazkovy radek tak je kolem 20ms. Tady z Ostravy mi to ukazuje nejblizsi pyramidku tu v Polsku, tagze mam na tenhle test asi spatny mistecko...

Na Rychost.cz zase nizsi down ale ping v pohode, tagze si muzu vybrat... :(:) dle mych zjisteni je zkutecna rychlost tech ten DOWN cca 2 MB/s. a up tech 140-160 kilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Musím s potěšením konstatovat, že dnes po restartu modemu jsem zjistil navýšení rychlosti jak DOWN tak i UP. Měl bych mít sice 20/1,5 Mbit (tarif LIGHT), ale k tomu je to kousek a je tam to kouzelné slůvko "AŽ".

Takže musím konstatovat spokojenost.

 

200911101214.png

u me je to uplne stejny :) taky spokojenost, a nutno rict ze podle staryho harmonogramu navysovani mame mit 18 :)

ale ted co to pisu ten post tak mi vola pan z kontaktniho centra, a nabizi mi nakejch 57 programu a snizeni internetu na 10Mbps za stejny penize ktery ted platim(zakladni TV + light). rikal ze nekdo treba tech 20mbps(rikal ze podle navysovani bych mel mit 20mbps a trvat to bude do konce brezna - nic novyho) nepotrebuje, tak ze to snizej na 10mbps a zvysej nabidku programu. takze je to fakt sranda a poukazuje to jasne na to ze sit to asi nestiha, tak ted budou obvolavat zakazniky a nabizet snizeni rychlosti :D sranda no, tak pan to zkusil, rek sem dekuju a cau :D s cim pridou priste - dobry den, mate tech 20mbps, co kdybysme vam natreli modem zlatou barvu a snizili rychlost na 128kbps? ale zase na druhou stranu dostat nezadanej hovor od upc, videt snahu komunikace se zakaznikem? no to je neco nevidany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak
Musím s potěšením konstatovat, že dnes po restartu modemu jsem zjistil navýšení rychlosti jak DOWN tak i UP. Měl bych mít sice 20/1,5 Mbit (tarif LIGHT), ale k tomu je to kousek a je tam to kouzelné slůvko "AŽ".

Takže musím konstatovat spokojenost.

 

200911101214.png

u me je to uplne stejny :) taky spokojenost, a nutno rict ze podle staryho harmonogramu navysovani mame mit 18 :)

ale ted co to pisu ten post tak mi vola pan z kontaktniho centra, a nabizi mi nakejch 57 programu a snizeni internetu na 10Mbps za stejny penize ktery ted platim(zakladni TV + light). rikal ze nekdo treba tech 20mbps(rikal ze podle navysovani bych mel mit 20mbps a trvat to bude do konce brezna - nic novyho) nepotrebuje, tak ze to snizej na 10mbps a zvysej nabidku programu. takze je to fakt sranda a poukazuje to jasne na to ze sit to asi nestiha, tak ted budou obvolavat zakazniky a nabizet snizeni rychlosti :D sranda no, tak pan to zkusil, rek sem dekuju a cau :D s cim pridou priste - dobry den, mate tech 20mbps, co kdybysme vam natreli modem zlatou barvu a snizili rychlost na 128kbps? ale zase na druhou stranu dostat nezadanej hovor od upc, videt snahu komunikace se zakaznikem? no to je neco nevidany

 

No to jsem zvědav, jestli mi taky zavolají. Mám nabídku TV Standard + HBO a pokud by dali v TV všechno komplet, třeba bych o tom i uvažoval, ale zatím nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
435989638.png

 

 

Mno muzu bejt i celkem spokojenej, jen ten upload by se moh dorovnat na tech 1500 aspon,...

 

Koukám, že máš stejné naměřené hodnoty, mám takové tušení že dřívější síť Karnevalu dostane upgrade sítě až na poslední metě, protože již delší dobu mi upload nedovoluje jít více než 1200kb/s

 

Paradoxně, když zavedli upload booster tak jsem měl 2 týdny 2Mbit upload, kdy to opravdu jelo těch 270kB/sec. Bohužel po týdnu zjistili, že jim to nedává síť tak mi to ustřihli a nikdy více to nejelo jak těch 1200kb/s. Kompenzují tento neduh vyšším downloadem asi :)

 

Nynější naměřené hodnoty (20M)

436501223.png

 

Ještě je do konce března čas, ale nemyslím sí, že se jim to podaří zvednout. Nepodařilo se jim to půl roku, tak proč by najednou teď mělo, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...