Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Durannn

tak takhle v realu vypadá Easy (13-15/1.5Mbit)

 

426351956.png

 

 

Zajimavé je, že z počátko měsice to fakt jelo 13./1.5 ale teď to jede takhle, všimnul jsme si toho při uploadování na stream.cz, koukám na DU meter a odesílám jen 60-70kB/s a skype už se mi nehorazně kousalo.

 

Nevíte někdo s čím má ZASE upc problém ? Mě už to fakt nebaví tenhle net. Asi přejdu k poda.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavé je, že z počátko měsice to fakt jelo 13./1.5 ale teď to jede takhle

mně to taky začátkem měsíce jelo 25 / 1,5, ale nedávno došlo k prvnímu velkýmu výpadku všech služeb a o pár dnů pozdějc ke druhýmu... ten druhej byl teď v sobotu a celej den, ping nešel pod 500 ms... mají na to čas do konce března, zatim můžeme bejt rádi, že to nějak vůbec jede :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Durannn

Rádi že to jede ? No ještě aby ot nejelo za takové prachy v dnešní době.

 

Pomalu se od UPC loučím, mám daleko spolehlivějšího ISP v našem kraji.

 

no viz zde, mužete se podivat jak na samostatný Inet tak Inet s TV a popř i Tel.

 

Mne zaujala hlavně nabídka s TV Tandem TV Fiero, tohle je myslím hodně dobré za 680,- s 40/6Mbit Inetem (opticky). Takže až mi skočí smlouva u TV, tak neváhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Tady si kdekdo stěžuje a najednou čeká jak to dopadne a když má možnost za stejné,ne -li levnější cenu mnohem lepší služby,viz nabídka Netbox tak se mu najednou nechce tahhat kabel po bytě,tohle fakt nechápu.Já jen čekám jak mi skončí smlouva u UPC a jdu do Netboxu.Ten kabel si dám stejně do lišty, to je přece skoro to nejmenší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to úplně jednoduche. UPC pokud má v domě konkurenci např.Netbox má Internet za poloviční cenu oproti veřejným cenám - takže za bývalý tarif Easy nyní platím 300 s DPH ( nic jsem žádat nemusel )

Kabel nemám v lištách, ale v dilatační spáře parket a tam už se další kabel bohužel nevleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
Navyšování rychlosti internetových služeb:

 

Vážení klienti, již během ledna 2009 navýšíme rychlost nabídek Extreme a Professional. U ostatních nabídek půjde o postupný proces, který potrvá do konce března. V praxi to znamená, že v lednu se zvýší rychlost o několik megabitů, o další pak v únoru a na konci března bude celý proces završen.

Aby se projevilo navýšení rychlosti je potřeba restartovat kabelový modem, vytažením z napájení na dobu 10 vteřin.

 

Vážení klienti, v období od 1.1.2009 do 31.3.2009 bude docházet k postupnému navyšování přenosových rychlostí na službě UPC Internet. Finální rychlosti tedy modem dosáhne až 31.3.2009. Pro navýšení rychlosti je nutné modem resetovat odpojením od elektřiny na 10 vteřin. Děkujeme za pochopení.

 

U mě se rychlost "papírově" spravila, zdá se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...