Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Ahoj dnes mi volal kamarád který dělá pro UPC internet a říkal že do 20.1.2009 by to měli zprovoznit ( Oblast Litvínov Meziboří Janov ) Předělavají sít = vyměňují switche ty starý to prý nezvládají.

 

Bodejt by to ty stary zvladali dyt se jedna o switche max z roku 2002. Aspon doufam ze jedou na novych Catalystech od Cisca.

 

Zdravím, to bude další víměna switchů ?? Už mám 3 za 2 roky používání UPC Internetu.

Nejřív jsem měl ten malý od roadstar nebo nějak tak a pak sem měl myslím že motorola a teďkon zas ten samý jako na začátku :) ... rychlost zatím němůžu testnout, zrovna uploaduju a s tou rychlostí to je hrůza měli by s tím aspoň něco udělat (stačil by 1MB/s xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Ahoj dnes mi volal kamarád který dělá pro UPC internet a říkal že do 20.1.2009 by to měli zprovoznit ( Oblast Litvínov Meziboří Janov ) Předělavají sít = vyměňují switche ty starý to prý nezvládají.

 

Bodejt by to ty stary zvladali dyt se jedna o switche max z roku 2002. Aspon doufam ze jedou na novych Catalystech od Cisca.

 

Zdravím, to bude další víměna switchů ?? Už mám 3 za 2 roky používání UPC Internetu.

Nejřív jsem měl ten malý od roadstar nebo nějak tak a pak sem měl myslím že motorola a teďkon zas ten samý jako na začátku :) ... rychlost zatím němůžu testnout, zrovna uploaduju a s tou rychlostí to je hrůza měli by s tím aspoň něco udělat (stačil by 1MB/s xD)

 

Jak to jako myslis, ze ty si neco mel. :-D Zaprve switche nebo routery se vymenuji vne tveho bytu, takze na ne vubec nevidis. Za dalsi si asi myslel kabelovy modem, ktery mas doma. A ten se nemeni, navic ho taky nevlastnis, jedna se o pronajem veci movite, nebo spis vypujcku. Tim padem ho mas pouze v detenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Řekněte mi někdo, proč některým lidem nefunguje přístup na FTP server společnosti UPC? Nemůže to být třeba dáno tím, že máme přidělenou IP adresu z původního rozsahu společnosti Karneval Media? Pokaždé, když zadám adresu FTP serveru UPC, tak to po mně vyžaduje heslo a uživatelské jméno. Ale když zadám své přístupové údaje, nebo anonymní přístup, nebo dokonce nic, tak mě to tam nechce vůbec pustit. Ptal jsem se i na UPC a tam mi sdělili, že v žádném případě oni neblokují přístup na FTP server, v žádném případě to po mně nemá chtít přihlašovací údaje, a když tak se mám přihlásit anonymně (jako uživatelské jméno i heslo Anonymous), ale stejně to nefunguje. Poté mi ještě poradili, že mám zkusit přístup na FTP pomocí jiného prohlížeče, ale ty mě tam taky nepustí, sice už po mně nevyžadují heslo, ale stejně se tam nedostanu. Říkal vlastně ještě, že přístup na jejich FTP je možný pouze na síti UPC, tedy za kabelovým modemem UPC. Takže právě proto mě napadlo, jestli to nemůže být tou IP adresou, že tam nemají povolený přístup pro původní IP adresy společnosti Karneval Media. Je tu někdo koho to na FTP server UPC pustí, i když má ještě starou IP adresu z rozsahu Karnevalu? Je to celý nějaký divný, protože donedávna mi to ještě fungovalo. Nefunguje mi to ani na jednom PC.

 

Tak jsem dneska zkusil vlézt na FTP UPC a už mi to funguje, takže předpokládám, že chyba byla skutečně na jejich straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak schválně teď, když mi jde konečně FTP, jsem zkusil test rychlosti, a tarif 10M mi jede pouhých 5M. Rychlost se při stahování ustálila přibližně na 670 kB/s, což odpovídá rychlosti 5360 kb/s. Soubor se stáhl za asi 1 minutu a 1 vteřinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Gh0sT-1nF
Jak to jako myslis, ze ty si neco mel. :-D Zaprve switche nebo routery se vymenuji vne tveho bytu, takze na ne vubec nevidis. Za dalsi si asi myslel kabelovy modem, ktery mas doma. A ten se nemeni, navic ho taky nevlastnis, jedna se o pronajem veci movite, nebo spis vypujcku. Tim padem ho mas pouze v detenci.

 

Ahaá tak to sorry :), ale i tak jsem měl (vypůjčen) už 3 modem ... a 2x ten samej.

A s těma novejma rychlostma to je teda jak ?? Mám zavolat že chci zvýšit rychlost a platit pořád stejně (mám 2MB/s - Download jede 256kB/s a Upload kolem 35kB/s).

A nebo už to je zvýšený samo a do března už bude plná rychlost těch 10MB/s ?? Kolik tak je stahování (dělí se to nějak 8 takže počím-li dobře download by měl být 1280kB/s = 1MB/s a nějaký drobný :)) a uload by měl jít kolik doufám že nepojede max. 50kB/s mohl by aspoň tech 500kB/s).

 

PS- díky Fingon(onvy)1 za upřesnění tý výměny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Jak to jako myslis, ze ty si neco mel. :-D Zaprve switche nebo routery se vymenuji vne tveho bytu, takze na ne vubec nevidis. Za dalsi si asi myslel kabelovy modem, ktery mas doma. A ten se nemeni, navic ho taky nevlastnis, jedna se o pronajem veci movite, nebo spis vypujcku. Tim padem ho mas pouze v detenci.

 

Ahaá tak to sorry :), ale i tak jsem měl (vypůjčen) už 3 modem ... a 2x ten samej.

A s těma novejma rychlostma to je teda jak ?? Mám zavolat že chci zvýšit rychlost a platit pořád stejně (mám 2MB/s - Download jede 256kB/s a Upload kolem 35kB/s).

A nebo už to je zvýšený samo a do března už bude plná rychlost těch 10MB/s ?? Kolik tak je stahování (dělí se to nějak 8 takže počím-li dobře download by měl být 1280kB/s = 1MB/s a nějaký drobný :)) a uload by měl jít kolik doufám že nepojede max. 50kB/s mohl by aspoň tech 500kB/s).

 

PS- díky Fingon(onvy)1 za upřesnění tý výměny ...

 

Prosim. :-) No jde o to jakej mas tarif. Jestli nejaky Starter - tak tam to asi sedi ta rychlost 2 Mb/s. Pokud ti to jede snizene, tak by ti to meli zdvyhnout do tydne. Ja mel taky polovicni rychlost asi tyden a po tom mi to vytahli na rychlost urcenou v harmonogramu zrychlovani (UPC Light z 6 Mb/s na 8Mb/s). Na UPC volat urcite nemusis, zvysovani se deje automaticky. Jen pokud chces jinej tarif tak si muzes zazadat o zmenu sluzby - napr na 10M - ten bude mit shodnou rychlost i cenu jako mas ted Starter - 490 kc za 10 Mb/s down a 1 Mb/s up. Tyto rychlosti podel 8 a vyjde ti rychlost stahovani v kB. tzn cca 10 000/8 a 1000/8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...