Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

ceny na slovensku jsem zaokrouhll 1 eur /25 kc a koncove ceny take zaorouhleno smerem nahoru na cele castky

 

Download: do 2 Mb/s - 375 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 2048/256 kbit/s

 

Download: do 10 Mb/s - 550 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 10240/1024 kbit/s

 

Download: do 20 Mb/s - 800 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 20480/2048 kbit/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super takže UPC na ČR je hodně za zaostalý!!!!!! já platím 570kč za 4096kb/s/256kb/s

a oni Download: do 10 Mb/s - 550 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 10240/1024 kbit/s

Super vážně bomba!!.

UPC na ČR určitě nejdříve zvedne e-mail a www prostor ale E-mail kdo ho využívá??? já tedy ne jak jsem se ptal ostatních lidí tak UPC e-mail nepouživají takže zvedání prostoru na emailu je zbytečný spíš by měli zvednou rychlost na 10Mb/s/1024kb/s za 570kč sakra ať se už UPC spamatuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super takže UPC na ČR je hodně za zaostalý!!!!!! já platím 570kč za 4096kb/s/256kb/s

a oni Download: do 10 Mb/s - 550 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 10240/1024 kbit/s

Super vážně bomba!!.

UPC na ČR určitě nejdříve zvedne e-mail a www prostor ale E-mail kdo ho využívá??? já tedy ne jak jsem se ptal ostatních lidí tak UPC e-mail nepouživají takže zvedání prostoru na emailu je zbytečný spíš by měli zvednou rychlost na 10Mb/s/1024kb/s za 570kč sakra ať se už UPC spamatuje.

 

sme natom stejne sem nasraty jak cert ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tady nam psenka asi nepokvete :-) kdyz jsem rusil kabelovku, nabidli mi celkem dobrou slevu, tak to zkusim i s netem.....

pockam jeste az uvolni akcni nabidku pro nove zakazniky a vypovim to... :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceny na slovensku jsem zaokrouhll 1 eur /25 kc a koncove ceny take zaorouhleno smerem nahoru na cele castky

 

Download: do 2 Mb/s - 375 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 2048/256 kbit/s

 

Download: do 10 Mb/s - 550 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 10240/1024 kbit/s

 

Download: do 20 Mb/s - 800 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 20480/2048 kbit/s

 

To nejde takhle porovnávat. Na Slovensku je jiná kupní síla.V Česku kde je průměrná hrubá měsíční mzda 23 182Kč (to je 28431 SKK) si UPC dovolí ždímat prachy kvůli docela slušnému zastoupení nízkých a středních vrstev obyvatel které jsou schopny platit tyto sumy. Na Slovensku je sice průměrná hrubá měsíční mzda 21750 SKK (716EUR) ale střední vrstva obyvatelstva zdaleka těchto platů nedosahuje,proto aby UPC vůbec na Slovensku něco prodalo musí použít nízké ceny.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceny na slovensku jsem zaokrouhll 1 eur /25 kc a koncove ceny take zaorouhleno smerem nahoru na cele castky

 

Download: do 2 Mb/s - 375 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 2048/256 kbit/s

 

Download: do 10 Mb/s - 550 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 10240/1024 kbit/s

 

Download: do 20 Mb/s - 800 kc

Neobmedzený vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou 20480/2048 kbit/s

 

To nejde takhle porovnávat. Na Slovensku je jiná kupní síla.V Česku kde je průměrná hrubá měsíční mzda 23 182Kč (to je 28431 SKK) si UPC dovolí ždímat prachy kvůli docela slušnému zastoupení nízkých a středních vrstev obyvatel které jsou schopny platit tyto sumy. Na Slovensku je sice průměrná hrubá měsíční mzda 21750 SKK (716EUR) ale střední vrstva obyvatelstva zdaleka těchto platů nedosahuje,proto aby UPC vůbec na Slovensku něco prodalo musí použít nízké ceny.[/quot

 

 

jezis me to nezajima ja zadnej prumernej plat milionaru nemam sem obycejnej delnik kterej bere 13 000 cisteho a to jen diky tomu ze ma deti ... takze chci stejny nebo lepsi ceny a je mi fuk jak to upc udela jinak prechzim zpet k 02 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
UPC chystá změny v nabídce, a to nejen rychlostní http://www.zive.cz/Titulni-strana/UPC-c ... fault.aspx

Co jsem to tak proklikal podle Maliny bude UPC několik měsíců sledovat situaci analyzovat trh a pak zvýší prostor mailové schránky :?

Zatímco jednotliví poskytovatelé ADSL zareagovali na změny v řádu dní či týdnů, UPC si opět dá na čas a bůh ví s jakou ptákovinou nakonec přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...