Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník koubi1

Mě je 23let.Tak jsem to zažil ale ne na vlastním PC ještě jsem ho neměl to sem si ani nevěděl co to je PC.já jsem dostal 1PC 2002, ve škole jsem zažil Pentium 133MHZ a operační paměť 32MB to bylo něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
...ty si asi nezazil modem ze? pres telefoni linku...trvalo to cca minutku nes si se prihlasil do site..

 

To souhlasim, s tim se da srovnavat uz snad jen nahravani programu a her z audiokazet - pomaly, s nejistym vysledkem a podobnymi zvukovymi efekty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
No tak toby měli zvednout EASY 4096kb/s/256kb/s na 6144kb/s/512kb/s za stejný peníze 570kč!! ať si UPC nemyslí ze nechceme zvednou rychlost ať to zvedne do 20.9.2008.

 

On je u O2 4Mbit/s za 570,-? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem pochopil konkurenční firmy zvedli internet, a teď je neřadě UPC.cz aby to taky zvedla!!!! když to nezvedne tak je UPC.cz pěkně trapný!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No ani by ty rychlosti zatím zvedat nemuseli, ale mohli by spíš snížit ceny, aby se to vyrovnalo i těm nynějším novým nabídkám ADSL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
No ani by ty rychlosti zatím zvedat nemuseli, ale mohli by spíš snížit ceny, aby se to vyrovnalo i těm nynějším novým nabídkám ADSL.

 

Přemýšlej :lol: , proč snižovat cenu ??? Když nám zvednou rychlost můžem si snížit třeba tarif a budem třeba na stejné rychlosti jako teď ,ale za nišší cenu !!!!!!!!! Za sebe ! říkám že to tak udělám ! Jen čekám na navýšení downloadu .

 

Toto by ,ale samozřejmně nešlo uplatntit pokud už nyní máš nejnižší základní tarif :oops: :oops: :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak rovnou můžou snížit cenu, než aby zvyšovali rychlosti. Pokud by zvyšovali rychlosti, tak pak kdybych chtěl snížit tarif, tak bych si zbytečně zaplatil 300 Kč za snížení tarifu. To ať radši snížej ceny rovnou, a pak nemusíš zbytečně platit tyhle poplatky za snížení tarifu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak premejslejte trochu ekonomicky (a to upc zvlada, kdyz si muzou vybrat, vyberou si samozrejme vzdycky tu moznost, na ktery vic vydelaj)

1) kdyz vsem zvysej rychlost, tak bude vetsina lidi platit furt stejne a bude mit vyssi rychlost, pochybuju, ze si vetsina lidi snizi tarif

2) i kdyby si spousta lidi snizila tarif, tak vydelaj na kazdym dalsich 300,-

 

co by meli z toho, kdyby snizili cenu??? nic me nenapada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...