Přejít na obsah

Kvalita vysílání


Návštěvník vitner

Doporučené příspěvky

VH1 mě taky nejede, stb mě vždycky zamrzne když tam omylem přepnu. Opravdu k nas..aní!! Pořád nějaký problémy a nejvíc mě dopálilo zařazení AXN scifi a crime jen do nabídky Supreme za nehorázných 1099kč. Díval sem se na stránky O2, jak to stojí u nich a rozhodně je výhodnější jejich zákl.nabídka za 448kč + flimy+ za 150 a k tomu net za cca1120 kč. celkem mě to vyšlo na 1786 kč, což je víc jen o 40kč. Takže pokud se UPiči s tim axn scifi neumoudří a nenabídne jinou možnost objednání nebo ho nedá do nabídky standard, tak na konci roku s nima končím! Hned nemůžu protože mám smlouvu na 12 měsíců. nemáte někdo s OTV zkušenosti jaká je kvalita obrazu apod..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeň, jižní předměstí

po instalaci technikem vše vpořádku, nyní nepřetržité kostičkování u 30% kanálů.

Nejhůř je na tom filmbox(nekoukatelný obraz) ale zlobí i CT1, AXN atd.

trochu mne překvapuje že úroveň signálu mám jen 3% ale kvalitu 97 - 99 %

 

Vše mám správně nastaveno i zapojeno, dokonce jsem zkusmo odpojil modem, a vypnul wifi na routeru.

Nevím kde je závada, zkoušel jsem vyměnit kabel od zástrčky s internetem k s. boxu - bez úspěchu.

 

 

 

Asi budu muset objednat technika, ale nevim co s tim asi zmuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
Plzeň, jižní předměstí

po instalaci technikem vše vpořádku, nyní nepřetržité kostičkování u 30% kanálů.

Nejhůř je na tom filmbox(nekoukatelný obraz) ale zlobí i CT1, AXN atd.

trochu mne překvapuje že úroveň signálu mám jen 3% ale kvalitu 97 - 99 %

 

Vše mám správně nastaveno i zapojeno, dokonce jsem zkusmo odpojil modem, a vypnul wifi na routeru.

Nevím kde je závada, zkoušel jsem vyměnit kabel od zástrčky s internetem k s. boxu - bez úspěchu.

 

 

 

Asi budu muset objednat technika, ale nevim co s tim asi zmuze...

Problém může být způsoben ufonem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeň, jižní předměstí

po instalaci technikem vše vpořádku, nyní nepřetržité kostičkování u 30% kanálů.

Nejhůř je na tom filmbox(nekoukatelný obraz) ale zlobí i CT1, AXN atd.

trochu mne překvapuje že úroveň signálu mám jen 3% ale kvalitu 97 - 99 %

 

Vše mám správně nastaveno i zapojeno, dokonce jsem zkusmo odpojil modem, a vypnul wifi na routeru.

Nevím kde je závada, zkoušel jsem vyměnit kabel od zástrčky s internetem k s. boxu - bez úspěchu.

 

 

 

Asi budu muset objednat technika, ale nevim co s tim asi zmuze...

 

Podobný problém, ale s paketem STV, mám již delší dobu. Vyzkoušel jsem všechno možné. Bez úspěchu.

Zřejmě to dělá nějaký přístroj z okolí. O dvě patra níž tento problém není. Nepodařilo se mi ale vystopovat který přístroj to dělá. Jsou chvíle, kdy jede vše na 100% a pak to zase klekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeň, jižní předměstí

po instalaci technikem vše vpořádku, nyní nepřetržité kostičkování u 30% kanálů.

Nejhůř je na tom filmbox(nekoukatelný obraz) ale zlobí i CT1, AXN atd.

trochu mne překvapuje že úroveň signálu mám jen 3% ale kvalitu 97 - 99 %

 

Vše mám správně nastaveno i zapojeno, dokonce jsem zkusmo odpojil modem, a vypnul wifi na routeru.

Nevím kde je závada, zkoušel jsem vyměnit kabel od zástrčky s internetem k s. boxu - bez úspěchu.

 

 

 

Asi budu muset objednat technika, ale nevim co s tim asi zmuze...

 

Dnes jsem se v tom vrtal celej den, a problém nakonec odstranil, mám CRT TV a zřejmě vadilo že přístroj byl hned vedle VF cívek, přendal jsem STB na levou stranu a prozatím žádné kostičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
beru zpět, zas to zlobí.

a nepořídil si někdo z tvého okolí telefon od ufona??? Na hotelu škoda je navíc vysílač, máš novou účastnickou šňůru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...