Přejít na obsah

Kvalita vysílání


Návštěvník vitner

Doporučené příspěvky

Návštěvník vitner

Dnes už jsem to nevydržel a napsal jsem pomocí formuláře na UPC. Ve dnech 18. a 19.4.2008 probíhala v lokalitě Litvínov nejspíš nějaká údržba, porotže oba dny docházelo k výpadkům internetu a televize. Dnes už je vše vpořádku až na to, že několikrát do minuty kostičkuje obraz na všech programech. Nedá se na to koukat. Zvlastni je ze v STB jsem zjistil, ze byla posilena uroven signalu z 80 na 90% a kvalita se pohybuje standardne na 97-99%. Pri tech vypadcich (kostickovani) vsak nedochazi k vypadkum signalu, takze problem bude asi jinde. Nejhorsi je, ze mi na mail neprisla kopie odeslane zadosti pres formular, takze ani nevim jestli jim to do UPC doslo :-(. Mate nekdo podobne problemy z Litvinova?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem z loun a tady dnes kostickuje a zamrza jen hbo hd - signalje taky pres 90% i kvalita - pred tim to nedelalo az dnes -jine programy to nedelaji takze problem je asi u spolku hbo nebo v pozemnim prijmu upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

No kdyz ted koukam na HBO tak to opravdu tak casto nedela jako treba programy v MUXu c.1 (CT1, CT2, Nova, Prima). To je priserny se na to koukat :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

Tak musim pochvalit UPC. Po mem e-mailu s popisem technickeho problemu dnes jako mavnutim kouzelneho proutku kostickovani zmizelo a ja sleduju na CT2 ligu mistru a vychutnavam. Zadnou pochvalu na UPC zatim ale posilat nebudu, aby se problem nahodou nevratil :-)

Jinak chvalim aspon potichu tady ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou (více než ýden) jsem zaznamenal, že po přepnutí na program VH1 je pár sekund ticho a potom STB uplně zamrzne tak, že nejde vypnou pomocí DO ani vypínačem na STB. Protože je dost náročné odsunovat nábytek a vytahovat STB ze zásuvky, raději vůbec na VH1 nepřepínám.

Máte někdo podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PavelP

Jsem v Brně a taky se mi stalo, že STB (nevím proč těm výplichtům tak honosně říkáme) po zvolení VH1 pŕestal reagovat a přehrával obraz bez zvuku. Byl jsem trpělivý a po néjaké minutě šlo přepnout na další programovou pozici a zpátky a po třetím pokusu naskočil i zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus udělat znova manuální ladění, třeba to pomůže

Zkusil sem manuální ladění, ale dělá to pořád. 3x jsem to musel vytahovat ze zdi. Už mě ten s**č z*******j s**e!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...