Přejít na obsah

Náhrada místo UPC


Návštěvník ja05

Doporučené příspěvky

tak po poslednim prispevku, zacinam pochybovat ze je to sluzba pro me :)

protoze takovyhle problemy resit v klidu fakt neumim :(

 

vedet ze vsechno bude okay, to by byla parada - ale diky za dalsi nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník halali

Vubec se UPC neboj,mám ho sice zatím jen rok,ale spokojenost velká,bydlím na Purkyňce,dřív jsem měl wifi,ale stačilo blbší počasí a nejelo to,to UPC když má výpadek,tak chvilkovej. Už jsem to tu někde psal,že ta kritika je na fóru každého poskytovatele připojení,pochvaly píše málokdo. Stačí se podívat na fórum třeba Ufona :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik

Mám UPC, resp. DattelKabel asi od roku 2001, problémů bylo za ty roky celkem minimálně, kromě počátečního období. A i TV jde celkem stabilně, v mezích možností

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník jennys

No já si také nestěžuji... Internet UPC mám cca rok a půl a jediný výpadek, co jsem se nechala informovat, byl celorepublikový problém na DHCP serveru a jiné jsem "neměla to štěstí zpozorovat". Rychlost je výborná a odpovídá tomu, co UPC garantuje. Občas se hryzne modem nebo router, ale to vyřeší reset zařízení :lol:

Ale náš dům má pravděpodobně novější rozvody, takže spokojenost je závislá na lokalitě... (já: Praha 8-Bohnice, Vratislavská, tarif: UPC classic)

Přeji všem pěkný večer, tedy spíše dobrou noc :D:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Tak jeste tu mam webovy formular a ten je zadarmo:

http://web.upc.cz/klpoz/cz

 

Jinak problemy s infolinkou se stale pomalu lepsi, takze to nejhorsi uz snad mame za sebou.

 

hmm web.formular je, ale kdyz nejde net(coz bejva vetsinou duvod proc hledat pomoc) tak ti nezbejva nez pouzit telefon takze je sice super ze existuje,ale vetsinou je na ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vypadku nebo ruznych zpomaleni bylo rozhodne vic a soucasne stav je naprosto trisktni kdyz nektere sluzby jsou blokovany, ale verim ze bezny user co na tom nema nonstop pocitac nic nemuzi zpozorovat ja u upc koncim uz horsi firmu jsem nezazil jeste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vemec

Pokud pouzivas predevsim web apod. tak je to pripojeni v pohode... Nicmene pokud mas v planu cas od casu vyuzit P2P stahovani (torrenty, DC++, ...) tak bych rozmyslel dele, vzhledem k nedavnem zacatku aplikace traffic-shapingu. (proste se p2p snazi blokovat, no... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...