Přejít na obsah

Kdy bude i HD SET TOP BOX s harddiskem?? (jako u UPC DIRECT)


Návštěvník Marty666

Doporučené příspěvky

Dalsi HDTV DVB-C STB PVR - "Technisat Digicorder HD K2". Do toho velmi pravdepodobne pujdu ja. Technisatu obecne dost verim.

Podle vyjadreni dodavatele - Omko - tento HDTV DVB-C HDD recorder jeste neni lokalizovan do cestiny, ale pokud UPC konecne umozni prijem digitalni kabelovky na vlastnich prijimacich pomoci CA modulu, bude firma Omko tento pristroj do CR dovazet.

Neni divu, ze zatim nebyl zajem tu podobne pristroje nabizet, kdyz si UPC dodnes drzi monopol na dodavku DVB-C STB.

Vlastnosti - viz recenze satelitniho bratricka:

http://www.parabola.cz/clanky/2898/tech ... istroju-1/

http://www.parabola.cz/clanky/2899/tech ... istroju-2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marty666
Přesně tak!!! Úplně moje slova.... Doufám, že to kluci z UPC do června nějak vyřešej, abych si nemusel objednávat i ten HD set-tob-box a měl doma o další krabici navíc :-( BTW, doporučuju pořídit si toto dálkové ovládání

http://www.agen.cz/produkt/24537/Logite ... ladani.htm

Mám s tím výborné zkušenosti a zvládá to až 15 přístrojů najednou ;-)

 

Ten ovladač vypadá dobře. Funguje i se stb Handan od UPC?

 

Jojo, funguje perfektně..včera jsem si ho koupil a zároveň to i rozchodil. Fakt doporučuju a designově je také naprosto v pořádku ;-) Můžeš si ho libovolně naprogramovat a zapínat pak třeba 3 přístroje jedním tlačítkem najednou - např. TV, STB i domácí kino....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník CiraCira

Tak opět oživím téma. Uplynul měsíc, Euro se blíží, tak by mě zajímalo, zda se něco pohlo. Tedy jestli je na obzoru STB s MPEG2 i MPG4 a s HDD a jestli a za jakých podmínek ho bude UPC nabízet. Píšu to hlavně proto, kdyby to tu náhodou četl někdo z UPC, protože na klientském centru se člověk nedozví nic, vyjma sice velmi slušných ale naprosto nic neříkajících frází. Přeji pěkný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník onak

No to by mě taky docela zajímalo, co to máš za STB, co je to za typ? Je pravda, že mi někdo z UPC volal, jestli nechci STB s HDD. Tak jsem říkal, že mi to je zatím na nic. Prej že to umí i HD, ale nějak se mi tomu nechtělo věřit. Jsem si myslel, že mi nabízí zatím jen tu 6000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník omicron

Mám ho a na Handan funguje bez problémů.

 

Tenhle anonymni trouba asi vubec netusi, ze pokud se k necemu vyjadruje (zvlaste kdyz je to OT), je dobre pouzit funkci "Citace". Evidentne se to tykalo DO Harmony od Logitechu, o nemz se zde nekdo zminil.

 

Jinak by me rovnez zajimalo, v jakem stadiu je u UPC moznost nabidky nejakeho STB s podporou MPEG2/4 PVR (tj. HDD recorder) s HD rozlisenim ??? Pokud to delat nebudou nebo spise neumeji (vlastni neschopnost), pak nerozumim stale zablokovane moznosti si poridit vlastni STB ? Prisl. moduly jsou udajne jiz k dispozici, a UPC to evidentne blokuje jiz jen z administrativnich duvodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník CiraCira

Tak zase zkusím podráždit UPC (kdyby to náhodou četli) s dotazem, zda je něco nového ohledně Set top boxu pro digitální kabelovku, který by měl jak HDD a dva tunery aby bylo možno nahrávat, tak oba dekodéry (MPEG2 i MPEG4 aby bylo možno sledovat HD kanály. Doufám, že se někdo v UPC snaží nějaký vybrat a zařadit do nabídky. Je zajímavé, že polské UPC toto zařízení nabízí i pro kabel, u nás je na satelit také k dispozici, tak proč kurňa není pro digikabelovku v ČR. Člověk si koupí drahou TV, Supreme a je mu to stejně na prd, protože bud může nahrávat nebo mít HD kanály. Možná by šlo oba STB zapojit za sebou, ale to mi fakt připadá hodně přes ucho ladit dva STB nehledě na to, že by asi dálkáč ovládal oba zároven, protože předpokládám, že mají stejné kody. Čte-li to někdo z UPC, kdo ví o čem mluvím, napište k tomu prosím něco, protože na infolince mi jsou schopni akorát tak říci, že to zatím nemají v ceníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...