Přejít na obsah

Kdy bude i HD SET TOP BOX s harddiskem?? (jako u UPC DIRECT)


Návštěvník Marty666

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Nabídka přístrojů není, protože není poptávka. Těžko lze předpokládat, že obchodníci a distributoři budou plnit svoje skady STB, které nemají v ČR využití.

 

Žába na prameni se jmenuje UPC. Doufám, že ty moduly brzy dotestuje.

 

Já nemám na mysli situaci jen v ČR, ale vůbec. Prohledal jsem na netu dost stránek výrobců, ale s DVB-C přístroji je to dost bída. Až narazíš na nějaké DVR HD STB pro DVB-C, tak tu hoď link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jinak kdybych se dočkal někdy Conax modulu tajk rozhodně sáhno po Ciscu, to je prostě symbol kvality....

 

http://www.sciatl.com/products/consumer ... 8300HD.htm

 

bohužel sem nemě možnost tohle vidět v akci, resp dokáži di to půjčit ale pro testování nahrávání 6 programů co na tom rozběhám to je o ničem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jinak pokud chceš seznam "osvědčených" jak DVR tak obyč STB pro dvb-c, tu je:

Cable HDTV

 

Available Now:

· Motorola

BMC-9012 PVR Moxi

DCH-3200

DCH-6200

DCH-3416 DVR

DCH-6416 DVR

DCT-3400

DCT-3412

DCT-6200

DCT-6400

DCT-6208 DVR

DCT-6412 DVR

QIP-6200

QIP-6414

QIP-6416

RG3000C Quest

VIP-1200

VIP-1216

 

· Pace

DC551HD

DC757X

DC755HD

TDC779X

TDC778X

TDC775X

 

· Scientific Atlanta

Explorer 8300HD DVR

Explorer 8300HD Multi-Room

Explorer 8300HDC DVR

Explorer 8240HDC DVR

Explorer 8000HD DVR

Explorer 4250HDC

Explorer 4240HDC

Explorer 4250HD

Explorer 4200HD

Explorer 3270HD

Explorer 3250HD

Explorer 3170HD

Explorer 3100HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kdybych se dočkal někdy Conax modulu tajk rozhodně sáhno po Ciscu, to je prostě symbol kvality....

 

http://www.sciatl.com/products/consumer ... 8300HD.htm

 

bohužel sem nemě možnost tohle vidět v akci, resp dokáži di to půjčit ale pro testování nahrávání 6 programů co na tom rozběhám to je o ničem....

 

Tak tenhle STB ti v ČR nebude moc platný, nemá šachtu pro CI modul. Jinak vypadá pěkně.

 

Problém s SA (Cisco) je v tom, že jsou zavedeny na Ameriku a CA PoweVu :-(. V Evropě se jejich STB moc nepoužívají

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tady to není otázka priorit, ale zásad a využitelnosti přístroje!!

 

Na co si pořizovat settopbox za 150 kč/měsíc, na kterém lze nahrávat až čtyři pořady na jednou, ale ani když se člověku líbí, tak si je nemůže pořádně zazálohovat. To je pouze zbytečné omezování spotřebitele a lobby OSA a podobných spolků. Naví vývoj nového formátu jako je HAV stojí peníze a ve výsledku pouze prodraží výrobek.

 

V tom případě by to nemělo mít ani USB, jestli to tak není určenž. U UPC ale každopádně z toho cítím tu omezovací politku . nedá se použít vlastní settopbox a ten jejich neumí nahrávat kvalitu zdroje (tedy přímo MPEG2 popř. MPEG4) a koduje to k radosti osa jen do HAVu, ktery je temer nepouzitelny. Ale dost offtopicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CiraCira

Já tedy fakt nevím, co pořád řešíte se zálohováním a vypalováním. Přesně můj názor vystihl "Katoda" Záznam na HDD potřebuji proto, abych se mohl podívat na to, co z nějakého důvodu nestíhám nebo si mohl dojít na WC či vyřídit telefon v průběhu pořadu. Vzhledem k tomu si nepotřebuji vytvářet žádnou videotéku. Nemíním prodávat to, co mi nepatří a pokud by náhodou nějaký titul byl tak mimořádný, tak si ho koupím na DVD či BR. Ale fakt moc postrádám STB od UPC, který má HDD a umí MPEG2 i MPEG4. A moc doufám, že ho brzy - tím myslím ještě před létem (Euro a LOH) - UPC bude nabízet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marty666

Přesně tak!!! Úplně moje slova.... Doufám, že to kluci z UPC do června nějak vyřešej, abych si nemusel objednávat i ten HD set-tob-box a měl doma o další krabici navíc :-( BTW, doporučuju pořídit si toto dálkové ovládání

http://www.agen.cz/produkt/24537/Logite ... ladani.htm

Mám s tím výborné zkušenosti a zvládá to až 15 přístrojů najednou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak!!! Úplně moje slova.... Doufám, že to kluci z UPC do června nějak vyřešej, abych si nemusel objednávat i ten HD set-tob-box a měl doma o další krabici navíc :-( BTW, doporučuju pořídit si toto dálkové ovládání

http://www.agen.cz/produkt/24537/Logite ... ladani.htm

Mám s tím výborné zkušenosti a zvládá to až 15 přístrojů najednou ;-)

 

Ten ovladač vypadá dobře. Funguje i se stb Handan od UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...