Přejít na obsah

Cukání obrazu u DVR


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník džejar

Tak mám pocit, že to bude nějaká závada STB. Zkusil jsem ho vypnout, i ze zásuvky a nic. (ještě večer zkusím reset) U sousedů je to v pohodě, a u mě co chvíli, až z toho bolí oči. Chvílemi to hodí takovej legrační obraz celej do modra(až několikavteřinovej) Ještěže mi příští týden dojde DVR, alespoň to s nimi nemusím řešit jako závadu, těch pár dní to přežiju. :x

Edit po neúspěšném resetu: Stačilo vyměnit Scart kabel do TV. Jen by mě zajímalo, jaký impuls to odstartoval. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Standardně dodávany Scart kabel k CV-5000 nepatří k těm příliš kvalitním. Dostačuje, avšak můžou se objevit nějaké vedlejší účinky. Udělal jsi dobře, že jsi vyměnil, i do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dola

Já mám LCD Sony Bravia KDL-32T3000K ta má DVB-T i DVB-C tuner tak mi napadlo, zda se ten DVB-C nehádá s tím z toho Handanu CV-6000 ale to je jen spekulace. Na Sony mi sdělili, že pokud to nedělá tu žlutou čáru při přepínání digitálních kanálů přes DVB-C v televizi (totéž platí i pro ono cukání) je to věc UPC a jejich zařízení. A je pravda, že pokud přijímám digitál přes tuner v televizi (bohužel jen volně šiřitelné programy ostatní pochopitelně nejdou) tak to je bez čáry i cukání. A technik z UPC mi sdělil, že to prý tyto Handany dělají.....Je to opravdo ke vzteknutí a to za 150 Kč měsíčně

:x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Patrně se ta vada bude týkat nějaké určité výrobní série set-top boxů CV-6000. Některé cukají, některé ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine snad ze by to cukani zpusoboval nejaky impuls na zmenu pomeru stran ktery DVR posle do TV,

zkuste DVR s TV propojit pres cinch konektory (aspon na jedne strane u DVR), aby bylo vyrazeno z cinosti to prepinani.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...