Přejít na obsah

Přenos dat z STB DVR CV-6000 do PC


Návštěvník redroker

Doporučené příspěvky

Návštěvník redroker

Mám problém s přenosem dat ze STB do PC. Když propojím hardware kabelem USB (dodaný s STB) v okně downloaderu( který jsem si stáhl z lica.cz)tak mi to vypisuje hlášku "STB Not connected". Je zajímavé, že mi to ani na liště nedetekuje vstup na USB (rozpoznán nový hardware). Jinak USB na PC normálně využívám (MP3,ext.HDD,mobil, jenže u těchto zařízení byl přiložen i ovladač na CD, u STB nikoli). :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rada_Vacatko

Nazdar, chtěl bych požádat o radu , nemohu se totiž vubec se svým STB vůbec domluvit . Když sem se snažil skopírovat aspoň obsah disku do pc tak je to hluché , nereaguje na žádné nastavení , prosím o radu , děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rada_Vacatko

No tak když to připojím , nepustí mě to k žádným souborům , poté sem zkoušel i ty ovladače , a také nic , dale sem take skoušel i upgreade USB připojení pro Windows , a teké nic , prostě mám v STB filmy a chcu si je stáhnout na HDD ale při ohlášní Hardwararu mi to nahlásilo že chybí ovladače s nějakým kódem a hotovo , jako kdybych to neměl připojený , poradíte ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrricek

podařilo se mě dostat film do pc pomocí usb downloaderu, ale ani nero, ani studio 10 nezná typ souboru hav. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rada_Vacatko

jj ovladače používám , dokonce sem už natáhl do pc soubory ze STB ale když sem se stím snažil dělat dál tak mi to také nahlásilo že typ souboru není znám , skusil sem teda najít nějaký konvertor , ale neuspěšně, tak sem vyzkoušel i prográmky od tud http://www.gromada.com/download.html , ale nic , tak prosím o pomoc , už mě momentálně nic nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...