Přejít na obsah

spojení Handan CV-6000 DVR a PC


Návštěvník zzrzavy

Doporučené příspěvky

Návštěvník zzrzavy

Jak mohu spojit počítač a Handan CV-6000 DVR?

Počítač mám v jiné místnosti něž Handan CV-6000 DVR, kabel by musel být dlouhý asi 15-20m

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Langhammer Tomáš

Dobrý den.Pořídil jsem si Handan CV-6000 DVR a pořád se mi nedaří ho propojit s PC abych mohl sledovat TV,může mi někdo poradit jaké ovládače potřebuji nainstalova a nastavit když mám v PC televizní kartu WinFast PVR2000.Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co maji problemy se spojeni DVR s PC pres USB,

nasel jsem stranku kde jsou ovladace i pro Win Vista:

http://www.handan.fi/tuotetuki/windows-usb-ajurit.php

 

Upozornuji ale ze jsou to pouze ovladace ke komunikaci DVR s PC, k tomu jeste musite mit naistalovani program USB Downloader,,pres ktery provadite samotny presun souboru:

http://www.upczone.cz/download/handan_usb.zip

 

A jeste jedno upozorneni, nikomu dedoporucuju zkouset nahravat do DVR jiny firmware, nejenze kdyz tam nahrajete ten nespravny, tak uz DVR nerozbehnete, ale i pri funkcnim FW pak nebude moznost vratit se k puvodni verzi, protoze v kabelu (OTA) zadny FW pro DVR nebeha !

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Zdravim, chtel bych se zeptat, zda se uz nekdo nesetkal s podobnym problemem. DVR s PC bez problemu spojim, ale pri prenosu MP3 se nekdy stane, ze se prenos zasekne a nejde nic delat. Musim DVR odpojit, program vypnout a pak vse znovu zapojit. Je to celkem neprijemne, kdyz pri prenosu peti MP3 musite 3x vse odpojit a pak opetovne zapojit. Pokud nekdo muze poradit, co by vise popsane mohlo zpusobovat, byl bych velice rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Zdravim, chtel bych se zeptat, zda se uz nekdo nesetkal s podobnym problemem. DVR s PC bez problemu spojim, ale pri prenosu MP3 se nekdy stane, ze se prenos zasekne a nejde nic delat. Musim DVR odpojit, program vypnout a pak vse znovu zapojit. Je to celkem neprijemne, kdyz pri prenosu peti MP3 musite 3x vse odpojit a pak opetovne zapojit. Pokud nekdo muze poradit, co by vise popsane mohlo zpusobovat, byl bych velice rad.

 

Jo, tak tenhle problém mám už od začátku taky, a taky si s tim nevim rady. Grrrr :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...