Přejít na obsah

Umístění HANDAN CV-6000 DVR


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jork

Dobrý den,mám zvláštní dotaz. Mám málo místa na umístění HANDAN CV-6000 DVR ve vodorovné poloze, může toto DVR pracovat (bez potíží) ve svislé poloze?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

tomus- dobrá, jen jsem se optal, vím že původní STB (CV-5000 CINX) mohle (dle technika UPC) být v poloze vertikální ale HANDAN CV-6000 DVR ja asi jinak konstruováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
tomus- dobrá, jen jsem se optal, vím že původní STB (CV-5000 CINX) mohle (dle technika UPC) být v poloze vertikální ale HANDAN CV-6000 DVR ja asi jinak konstruováno.

5000 v sobě nemá žádné pohyblivé části, u 6000 by to hardisku asi nedělalo dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzkoušejte, uvidíte. když se něco rozbije, zavoláte si pro výměnu.

 

Jinak všechny STB je možno umístit jakkoliv (funkčnost to min. v prvních okamžicích neovlivní), ale jak bylo řečeno, pasivní chlazení STB je navrženo pro odvod tepla vrchem.

 

Při rozumném umístění (větraný prostor) vertikálně by neměl být problém, akorát pozor na prudké pohyby a nárazy, jako u všech zařízení s pevným diskem. Oba prémiové STB jsme otestovali i ve vertikální poloze, bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dušín

Chci se zeptat jestli není nějaký ovladač na dvr abych ho spustil když ho propojim s počítačem v počítači mám visty. díky předem za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dušín

Jasný myslím na Pc na netu jsem našel na xp ale já potřebuji na visty.Ale se chci zeptat jetli je někdo nemá. Protože to nemužu spustit. A v tom případě je mi to kničemu když to nebudu moc ten film upravit a vypálit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...