Přejít na obsah

USB Modem


Návštěvník Click

Doporučené příspěvky

Taky uvažuju o připojení druhého pc,ale mám ho od modemu daleko.Pc u modemu dám přes usb2 ale druhej hodim na kabel,jen potřebuju vědět jak dlouhej může být.Potřebuju asi tak 20m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď,tak to jsem rád.Mám ještě jeden malý dotaz:Jaký je rozdíl mezi oběma druhy připojení.Je USB lepší řešení než UTB,nebo mají oba stejné vlastnosti?Na USB poběží hlavní komp,na kterým budu sosat a na druhým jen brouzdat a občas sem tam něco sosnu.Pokud by odpověď byla příliš obsáhlá uvítám i odkaz na nějaké stránky s podrobným výkladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Na browseni v tom prakticky zadny rozdil neni. Ale pri vyuzivani modemu jako routetu pro vytvoreni "male" LAN ( comp na UPT vs. comp na USB) je limitujici rychlost USB rozhrani, ktera se s 100mbitama na ethernetu nemuze absolutne rovnat. Lec i pres tohle, je to docela dobre pouzitelny.

A jak psal Kleff, dost omezujici je delka USB kabelu, tusim ze pet nebo sedm metru je absolutni maximum ze specifikace USB (na delsi vzdalenosti by to mozna resil usb hub, ale to mi prijde zbytecne).

Sam pouzivam 5m a to je bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
...pri vyuzivani modemu jako routetu pro vytvoreni "male" LAN ( comp na UPT vs. comp na USB) je limitujici rychlost USB rozhrani, ktera se s 100mbitama na ethernetu nemuze absolutne rovnat...

tahat soubory z kompu pripojeneho do modemu pomoci USB sem nezkousel ponevadz sem na jednom mel verejnou a na druhym neverejnou a byl sem liny to prenastavovat, a pri posilani souboru pres icq to jelo akorat max rychlosti uploadu a navic se napocitalo jako prenesena data

jinak ve widlich se to hlasilo jako pripojeni k siti a rychlost byla 1Mbit (kdyz tolik byla jeste rychlost turba)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...