Přejít na obsah

P2P síť, BitComet


Návštěvník Pockmat

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pockmat

Zdravím,sdílím svoje fotky přes P2P síť pomocí BitComet. V nedávné době jsem si všimnul, že mně nejede stahování torrentů. Neudělalo UPC nějaké opatření? :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ano, bohužel je to tak, UPC nasadilo do sítě nějaký sh**t, který v momentě kdy detekuje z vašeho PC torrent traffic tak sníží rychlost 3MB/s na 30kb/s upload i download. Bohužel to omezí veškerý traffic takže web pak jede 10B/s a naprosto nepoužitelně. Po zastavení torentů je rychlost pro jiné služby velmi rychle obnovena. Nemá smysl měnit porty nebo jiné torrent klienty, nepomáhá vubec nic, ani P2PTurbo. Jediná možnost je zaplatit si VPN tunel k jinému providerovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Obavam se ze mam podobny problem, do nedavna (cca 14 dni zpet) vse fungovalo bez problemu a nyni (predem hlasim ze jsme zadne upravy neprovadel) se nemuzu pripojit na zadny z hubu ktere jsem donedavna normalne pouzival. Respektive na hub samotny se pripojit muzu (zrejme bezi pres port 80), ale stahovat nic nejde. Nepomohlo nic co pomahalo pri vypadku drive, restart modemu, zmena portu, nic. Pokud nekdo poradi bud rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle zpomaleni u torrentu jsem pozoroval, kdyz jsem mel nainstalovany kerio firewall (resp. jeho soudobeho potomka)... po odinstalaci beha vse jak ma...teda v ramci moznosti podle rychlosti trackeru... obvykle kolem 100 kB/s nekdy vic nekdy min...

 

mam UPC Easy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...