Přejít na obsah

Problémy s digitálem a nemožnost příznání jejich chyb


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Pokud ale jeden multiplex vykazaje znatelne nizsi hodnoty nez zbyle muxy, tak je samozrejme nekde chyba.

 

A nebo, když ti jeden den na stejném mpx ukazuje skoro 90 a druhý den kolem 70. Ale když se přijede podívat technik, tak jak na potvoru to všechno chodí :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s UPC skoncete a nestezujte si porad.Kdo vas nuti to mit,nikdo tak proc tu brecite,kdyz je to takovy smejd tak to odhlaste.Vy na to cumite porad,ale stale to kritizujete.Bud to nefunguje tak proc za to platit a mit to nebo to funguje a tudiz nechapu proc tu porad nekdo otravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

vymen kabely a bude to v poradku ..byva vetsinou chyba v nich ..STb jsem tam kostickuje to je jasny , digitalni neni zatim na takove urovni jako jinde v zahranici ...ze zkusenosti vim ze vetsina poruch co je je vina kabelu i kdyz se nekomu zda ze kabel nema stary staci par ohnuti nebo slapnuti (u tech slabych prevazne co se kupuji v elektru atd ) a je po kvalite signalu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me neni kdyz nekdo chce platit za sluzbu musi byt kvalitni,me jako dodavatele urciteho zbozi taky lide za kvalitu honi a kdyz nejsou spokojeni daji to najevo,tady brecite nad tim jak je to hrozny ale nic nedelate tak se sakra spojte a zatocte s nima zadny forum nikde nic nevyresi.i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník mipo

tak konečně jak to dopadlo. Přijel technik, prohlédl připojení a okamžitě odhadl závadu. Původní koax kabel. který jsem při zřizování přípojky dostal je prý vhodný pouze na analog, ev. na internet. Prý mi to měl říci jejich pracovník, který mi dodával už původní STB a měl mi nabídnout jeho výměnu za kvalitnější. Kabel vyměnil za jiný s menším útlumem a vše od té doby chodí až na občasné výpadky, které jsou u UPC normální a na něž jsem od doby přechodu od Karnevalu zvyklý. Takže jak to tak vypadá, pracovníci, kteří přístroje dodávají a zapojují, jsou spíše než technici pouze rychle zaškolení pošťáci. Kdyby své práci rozuměli alespoň v minimální míře, mohli by ušetřit spoustu rozčilování jistě nejen mně, jako zákazníkovi, ale i mnoho ostudy firmě, pro kterou pracují. Otázka je, nakolik jim záleží na pověsti zaměstnavatele a ostatně i na jejich vlastní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
Kdyby své práci rozuměli alespoň v minimální míře, mohli by ušetřit spoustu rozčilování jistě nejen mně, jako zákazníkovi, ale i mnoho ostudy firmě, pro kterou pracují. Otázka je, nakolik jim záleží na pověsti zaměstnavatele a ostatně i na jejich vlastní.

zkus to dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...