Přejít na obsah

pripojeni notebooku


Návštěvník robert

Pripojuji se k netu s notebookem pomoci  

5 hlasů

  1. 1. Pripojuji se k netu s notebookem pomoci

    • Klasicka snura k modemu
      3
    • Wi-Fi. PCMCI a Router
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Hmm.. tak uz me dochazeji napady. Musel bych to videt.

Jinak jde o to, ze pokud AP a NTB(notebook) budou mit stejny IP tak pri ping teto IP z NTB pingas NTB (proto ping 1ms). Proto by jsi mel zmenit IP na AP nebo NTB (ale v tomto se nevyznam jak se to dela pokud na AP neni NAT (preklad adres)). Melo by platit ze ty bity IP ktere odpovidaji jednickovym bitum masky by mely byt stejny jak pro NTB tak pro AP. Pokud je tedy maska 255.255.255.0 tak menis posledni cislo (ne cislice :)) Kazda IP v siti by mela byt unikatni.

Takze pokud zmenis IP NTB podle vyse uvedeneho a das ping na NTB mel bys dostat 1ms. Pak zkus ping na AP (tedy starou IP) a mel by jsi dostat ping>1ms.

 

Jo jeste se zkus na ten AP dostat pres ethernetovej kabl, ne wifi.

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem nakonec zkusil dat ti AP sitovou snurou do stolniho PC. A nedosatanu se tam. Navic, kdyz dam ve stolnim PC IP toho AP tak mi nenabehne ani na pingu. Da se nejak zjistit, jakou IP ma to AP? Sice jsem si jistej, ze jsem nastavoval to karnevalu, ale ted, kdyz mi to na stolnim compu nehodilo ani ping......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rikals ze na AP mas stejnou IP jako na komplu, takze mas dve stejne IP v siti, coz bys nemel

 

Nik

 

No o tom tu celou dobu mluvime :) Tim jsem zacal tenhle rozhovor. Al enejde to, ani kdyz ho zmenim na PC ani na notebooku. NO nic. Asi holt zustanu bez zabezpeceni :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...