Přejít na obsah

Artefakty v obraze


Návštěvník Satanik

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Připomíná mi to "mapu" nečistot na povrchu displeje, způsobenou například užitím nevhodného čistícího prostředku (rozpouštědla, smáčedla). Ten povrch může být i vnitřní povrch nějaké mezivrstvy, konstrukci displeje neznám. Zdánlivý pohyb skvrn může způsobovat rezonance displeje se zvukem...

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos1
V 26. 7. 2019 v 9:44 PM, Satanik napsal:

Ahoj,

pri pozeraní TV som si všimol v obraze divný šum, vidieť to hlavne na tmavých plochách. Tu je príklad https://streamable.com/gt8v7 

Vyzerá to ako nejaké rušenie, robí to na viacerých kanáloch, neviete niekto, čím to môže byť spôsobené?

Potvrzuji totéž,jen na tmavých místech ale ne u každého pořadu.Odzkoušeno na led tv philips,a pak na nové 4k led tv philips.Otázka je,zda li to není tv philips.Nicméně po výměně tv pořád přetrvává,takové nepatrné zrnění ve tmavých místech,nepravidelně a né u každé tmavé plochy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Něco podobného mi dělala TV Sony a teď i výjimečně LG. Bylo to ale u mne krátkodobé "stříbrné sněžení" jakoby šum, které se objevilo na tmavších plochách pozadí např u scén které se obvykle vracely zpátky v čase (vzpomínky někoho) a celý obraz měl v té scéně takový jako by mlžný opar (nevím jak to jinak popsat). Potom to stříbrné šumění se dělalo také na černých plochách u starých restaurovaných čb filmů (na ČT1).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satanik

Mám Samsung, vylepšenia obrazu mám vypnuté. Teraz som to porovnával so zdrojom z sledovanietv.sk, ten istý program, tam to nerobí. Takže predpokladám, že je to niečo spojené s UPC signálom. Som si istý, že to nerobilo od začiatku, čo mám UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...