Přejít na obsah

jaky router ?


Návštěvník majty

Doporučené příspěvky

Návštěvník Most
to: most

žehnej si jak umíš, ale opravdu si myslím, že když ne nejvíce, tak spousty ano. Možná ti připadám naivní a hloupoučkej, ale je to tak....

A než se začneš zase křižovat přečti si pořádně to co jsem napsal...Píšu tam snad dost jasně, že ne každý je odborník a když tápe v routru, tak asi nejspíš tápe i ve foru...A tvůj bod 2. je fakt rada nad zlato, principielně když ty například budeš řešit problém třeba v porodnici (pro tebe nejsíše španělská ves), tak taky nebudeš hledat kde co kdy kdo napsal, ale zeptáš se...proč? protože v oboru tápeš a i kdybys hledal a našel informace, tak stejně jim nemusíš rozumnět. Poto se zeptáš rovnou a očekáváš, že se ti nevrátí info "najdi si to"... Pro x lidí je možná routr sranda, ale pro x jiných asi ne. Tak když už někdo reaguje tak ať radí k věci ...

 

zkus si zalozit cvicne nove tema = a precti si co najdes v textovem poli. (Pokud nekdo zvladne prejit registraci snad pochopi smysl tam uvedne vety).

Reagujes, ze tu nekdo nekoho posila do historie, nikoliv dop*dele, kde je problem? Cist umi kazdy, pravidla fora znat nemusi, ale kdyz je mu ukazano, ze "slapl" vedle, tak se najde "chytrak", ktery se navazi do admina., aniz by vedel o foru vice.

Ps: promin ale v porodnici jsem na netu nebyl :wink: (jde nam prece o informace, ktere hledame pomoci netu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dvojita5

most: Možná píšu pro tebe "indyjánsky"...tak snad teď polopaticky...

Třeba "Ritchy" dal odkaz a nepindal...znalci jako ty napíšou najdi si to...

jo máš pravdu, ale když nevíš, nebo víš blbě která bije strávíš nad tím čas a stejně se pak zeptáš...ono je asi důležitý když někdo odpoví tobě konkretně .. máš pak pocit, že je to pravé a ořechové...

PS. ta porodnice měla být příklad jakože tam nejsi obdorník...třeba ti to, co jsem tím chtěl říct někdo vysvětlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Most
most: Možná píšu pro tebe "indyjánsky"...tak snad teď polopaticky...

Třeba "Ritchy" dal odkaz a nepindal...znalci jako ty napíšou najdi si to...

jo máš pravdu, ale když nevíš, nebo víš blbě která bije strávíš nad tím čas a stejně se pak zeptáš...ono je asi důležitý když někdo odpoví tobě konkretně .. máš pak pocit, že je to pravé a ořechové...

PS. ta porodnice měla být příklad jakože tam nejsi obdorník...třeba ti to, co jsem tím chtěl říct někdo vysvětlí

 

Klidne muzes psat dal, ale pokud budes chtit toto resit dal, pouzij prosim uz PM (SZ).

 

Polopaticky ti napisum ze jsi nepochopil ze admin fora, si muze dovolit prispevek, kde odkazuje do historie, notabene kdyz to uzivatel ma napsane pri tvorbe prispevku..coz je normalni ignorace a ne "neodbornost", kterou tady obhajujes. Vadi ti hledani v historii? Vadi ti pristup admina? Jadrem je, ze to same se tu uz probiralo, a odkaz tu je (mimochodem Ritchy tu ma i pekny a vystizny druhy prispevek). Jenom ty ses navezl do admina, dle me nepravem a proto jsem reagoval (vcetne odpovedi k puvodni otazce). Obhajujes tady nekoho, kdo se zeptal, dle meho nazoru zbytecne a ignoroval "prosbu" nez zakladat prispevek, zkusit hledat na foru. Vetsinou to neni neodbornosti, ale lenosti (mysleno uspora casu) budouciho tazatele hledat...zalozit vlastni prispevek mozna vyvola nejakou predstavu (si doplnte..napr.prispevek vyse, snadnejsi hledani vlastnich prispevku..). Svym pristupem delas s tazatele totalniho tupce, ktery se ani neumi dotazat na to co chce, coz evidentne umi :) A vec do historie vzal s nadhledem

Tvoje reakce byla pouze reakce na chovani admina fora (hranicici s netiketou), nikoliv rada tazateli, takze na tvoji reakci jsem reagoval. Ze tam pisu neco o dotazu na foru a dovednosti vyhledat informace je druhotne, nikoliv zbytecne. Podsouvat to sice nemusim, ale nikoho tim neurazim (ze si povzdechnu neni doufam urazka).

Takze my chytraci vyslysime rady zkusenejsich adminu (viz screen text), ktera je u kazdeho noveho prispevku. Pokud tazatel dokaze vytvorit dotaz, urcite dokaze zadat do policka klicove slovo (router), nebo venovat pulminutu na precteni nazvu predchozich prispevku. O nicem jinem to neni :)

 

S tou porodnici jsem to pochopil, ale je to fakt primer neadekvatni, navic jsme mimo tema (osoben vim, ze se dozvim dobre informace na Informacich :lol: . Clovek hledajici informace na netu, by mel umet a ucit se hledat informace na netu (prinejmensim drive cist a pote psat :):wink:

infokj5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se trochu pobavil nad vasimi prispevky :wink: , ale ted vazne.

Ta veta upozornujici pouzit nejprve vyhledavani tam neni zbytecne,

jde o to ze se zde jednotlive problemy resi neustale dokola a nakonec pak uz malokdo chce odpovidat na dotazy ktere zde uz nekolikrat probehly a tazatel ma pak dojem ze na nej vsichni kaslou.

Doporucuju dotaz napsat takto: Ve foru jsem uz hledal, ale nenasel a proto se ptam na....

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...